Regulamin

Rejestrując się na „CAVIARNIA” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeżeli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z forum „CAVIARNIA”. „CAVIARNIA” ma prawo zmienić warunki.

Forum „CAVIARNIA” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie publikować żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „CAVIARNIA” ma prawo w każdej chwili: usunąć, przeedytować oraz zamknąć każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „CAVIARNIA” ani phpBB nie odpowiada za ataki, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Oświadczasz, że ukonczyłeś/ła ś 16 lat i zapoznałaś/łeś się z szczegółowym regulaminem forum.

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych podczas rejestracji na forum „CAVIARNIA” przez Stowarzyszenie Pomocy świnkom Morskim z siedzibą ul. Jana Blatona 6/34, 01-494 Warszawie (dalej administrator) w celu korzystania z forum „CAVIARNIA” na zasadach określonych w regulaminie forum oraz w zasadach ochrony danych osobowych.


Wróć do strony logowania