Chłopaki pojechali już wczoraj- ich mamusia osobiście po nich przyjechała (z Łodzi!).
Lirael- bardzo liczę na fotki w nowym domku Oczywiście, niech najpierw do siebie dojdą po podróży.
Można wątek przenieść do Uratowanych
Moje kochane świnki (po)morskie: Silan, Lotka +16 w DT