Strona 2 z 2

Re: Kluska/Warszawa

: 05 kwie 2026, 15:07
autor: jolka
Dawno nie pisałam, bo FB pochłania nam czas :D
Niestety ... posiew wykazał wznowę bakterii :roll: Tak myślimy z dr Anetą, ze zostanie juz z nami do końca. W między czasie Klusia miała zapalenie GDO, zalecone nebulizacje. W tej chwili jest stabilnie- można powiedzieć wyleczona/zaleczona.

Obrazek

Re: Kluska/Warszawa

: 01 maja 2026, 10:27
autor: jolka
Ponieważ i Klusia i dziewczynki Adunia i Miodunka maja ten sam rodzaj bakterii- sa jej nosicielkami połączyłam je jakiś czas temu, żeby Klusia nie mieszkala sama. Dogaduja się niezle
Ktoś kto adoptuje te dziewczynki będzie miał radosci co niemiara. Nie jest powiedziane wcale , że świnki będa chorować. To bakteria wredna, ale wcale nie musi powodowac chorób. Jest niestety i będzie z nimi :( Raczej na pozbycie się jej nie ma szansy.

Kluseczka czuje się znakomicie i mam nadzieję tak pozostanie.

Obrazek

Re: Kluska/Warszawa

: 15 cze 2026, 18:03
autor: jolka
Niestety musiałam rozdzielić tą trójeczkę, Klusia zamieszkała przez kratkę z moimi łysymi. Dwie kudłate , młode samice to za impulsywne dla niej towarzystwo. Klusia siedziała wycofana w domku i ma cały podrapany grzbiet. :(
Teraz gada z Karolem przez pręty i ewidentnie odzyła ;)
Klusia szuka domu do spokojnej samiczki, kastrata.