Berta, Elma i Margo

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.

Re: Berta, Elma i Margo

Postautor: sosnowa » 19 sty 2021, 10:21

Ostatnie zdjęcie mnie powaliło :lol:
Awatar użytkownika
sosnowa

Miejscowość: Warszawa

Postautor: martuś » 19 sty 2021, 22:06

Z rozbudową klatki nie pomogę bo nie mam dzieci więc nie wiem co będzie bardziej wytrzymałe :szczerbaty: i właśnie kwestia sprzątania... kiedyś miałam półkę (jeszcze jak Nala i Nutka były młode) ale jakoś nie było mi wygodnie sprzątać, do tego musiałam zabezpieczać boki klatki żeby nic nie wyciekało z piętra itd... i jakoś teraz się boję że podczas szaleństwa i zeskakiwania mogą sobie uszkodzić np łapkę.
"Tam na dnie został Wasz ślad i moja łza..."
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka

Obrazek
Awatar użytkownika
martuś

Miejscowość: Złocieniec

Postautor: dortezka » 19 maja 2021, 22:58

Meldujemy się na szybko, że u nas wszystko w porządku! Dziewczynki zdrowe. Bercik miała wycinane to co jej narasta na spojówce bo już jej wystawało lekko na oczko. O mało przy tym nie padłam tam, bo myślałam, że P tylko obejrzy sobie i się umówimy na jakiś termin a on pach, bierze się za nożyczki.. tak" nożyczki przy oku :szczerbaty:
Robiliśmy również badania nerek i wątroby Margusi. Póki co wszystko igła, ale wiedząc, że kolejne świnki z tamtej ekipy odeszły strasznie się o nią boję :?
Elma... normalnie bym napisała, jak to Elma. Ale właśnie jej nie poznaję! Tzn przy mnie jak zawsze, ucieka gubiąc nogi.. a Majka wisi na klatce, piszczy, próbuje głaskać a ona podchodzi jeszcze do niej sprawdzić, czy może czegoś dla niej nie ma :lol:

Właśnie, w związku z próbowaniem głaskania musieliśmy zrobić już płotek. Ogólnie troszkę też "podrasowaliśmy" dziewczynom klatkę :102:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/ ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/ ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
dortezka

Miejscowość: Wrocław

Postautor: sosnowa » 24 maja 2021, 18:32

:102:
Awatar użytkownika
sosnowa

Miejscowość: Warszawa

Postautor: EwaTychy29 » 24 maja 2021, 21:00

Oj widzę, że mały swinko miłośnik rośnie. U mnie też 2 letnia córka ciągle otwiera drzwiczki które nie są na karabińczyk.

Ja poprzednia klatkę w formie wybiegu przerobiłam na wieżowiec. Będę jeszcze musiała dokupić materiały na kolejne piętro, ale przy dzieciach się sprawdza. Średnio ze sprzątaniem, ale pasują kocyki dziecięce :). U mnie dwa (docelowo3) piętra są na wygodne posłanka a parter na siano, trawę, zieleninę.
EwaTychy29

Miejscowość: Tychy

Poprzednia

Wróć do Nasze świnki