Rejestracja

Rejestrując się na „CAVIARNIA” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeżeli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „CAVIARNIA”. „CAVIARNIA” ma prawo zmienić warunki.

Forum „CAVIARNIA” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie publikować żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „CAVIARNIA” ma prawo w każdej chwili: usunąć, przeedytować oraz zamknąć każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „CAVIARNIA” ani phpBB nie odpowiada za ataki, które mogą spowodować wykradzenie danych.
Akceptujesz szczegółowy regulamin forum oraz zasady ochrony danych osobowych.