Karmy ratunkowe - lista osób służących pomocą w potrzebie

Moderator: Dzima

Regulamin forum
"Proszę, znaj mnie i moje zwyczaje. Jak każda inna żywa istota, mogę zachorować. Jednak w odróżnieniu od drapieżników, ja ukrywam swoją chorobę i słabość, aby przeżyć. Twoim obowiązkiem jest pilnować mojej wagi i wiedzieć, czy nie zmarzłam albo się nie przegrzałam. Znaj moje ciało i dotyk mojej sierści. Znaj błysk moich oczu i wrażliwość moich uszu. Zauważ, kiedy podupadam na zdrowiu. Dla mojego dobra, znaj mnie."

1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
moniabaj70

Re: Karmy ratunkowe - lista osób służących pomocą w potrzebi

Post autor: moniabaj70 »

Moja Hikunia odeszła:-(
mam po Niejdo ODDANIA rozpoczęte :

Ciritical Care zwykły mniej niz pół opakowania .
Critical care jabłkowo bananowy -to jest dobrze ponad pół.
Herbi Care- też rozpoczęte - ok. pół op. saszetki , może ciut mniej.
Natomiast do sprzedania Hrebi Care.cała saszetka. Nie otworzona, więc dlatego sprzedaż...nie zdązyłysmy zurzyć :-(

Jesli nie oddam, to pewnie trzeba będzie to wyrzucić a szkoda, bo jest tego trochę i sporo kosztowało a może ktoś ma taką potrzebę.
Dodałam wątek w sprzedam/oddam
moniabaj70

Re: Karmy ratunkowe - lista osób służących pomocą w potrzebi

Post autor: moniabaj70 »

Hc i Cc juz oddałam, więc temat już nieaktualny.
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Karmy ratunkowe - lista osób służących pomocą w potrzebi

Post autor: kimera »

Tuż przed śmiercią Bobcia kupiłam puszkę HerbiCare, 200g (mniejszych opakowań nie było). Niestety, Bobek zjadł tylko łyżeczkę, czyli praktycznie cała puszka została. Data ważności: kwiecień 2015.
Nie będę ukrywać, że sporo mnie kosztowało, zarówno HC, jak i leczenie mojego słoneczka. Odsprzedam więc chętnie tę karmę, gdyby ktoś potrzebował.
ulaWroc

Re: Karmy ratunkowe - lista osób służących pomocą w potrzebi

Post autor: ulaWroc »

Czy ktoś z Wrocławia posiada karme Critical Care (Oxbow) o smaku ziołowym koniecznie, u Piaseckiego nie mają akurat tej a nie mam pojęcia gdzie jeszcze można kupić - gdyby ktoś coś to proszę dać znać, interesuje mnie albo cała mała saszetka albo troche odsypane z dużej zapłace oczywiscie
maleńka

Re: Karmy ratunkowe - lista osób służących pomocą w potrzebi

Post autor: maleńka »

Aktualnie u dr Torca w gabinecie nie mają karm ratunkowych dla świnek. Mówił, że od jakiegoś czasu ma problem z dostaniem jakichkolwiek w hurtowni. Za to w silesii w smartvecie mają marumoto i różne inne ;)
boe22

Re: Karmy ratunkowe - lista osób służących pomocą w potrzebi

Post autor: boe22 »

W Bydgoszczy w Sowa Egzotica mają stale...tylko te godziny pracy...
Nie mniej- jezeli pilna sprawa, a nigdzie kupić akurat nie można, to myślę, że pod telefonem alarmowym można by załatwić sprawę. Tel. na stronie internetowej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Choroby i Problemy”