[WARSZAWA] lek. wet. Jakub Sadłowski, Pulsvet

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
kapuszek

[WARSZAWA] lek. wet. Jakub Sadłowski, Pulsvet

Post autor: kapuszek »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Jakuba Sadłowskiego.

Obecnie przyjmuje (aktual. 29.03.21):
Przychodnia Pulsvet
ul. Alternatywy 7 lok U8
Warszawa

Kontakt:

22 649 31 17
793 442 204
pulsvet@pulsvet.com


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
kapuszek

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Sadłowski, Jatagan

Post autor: kapuszek »

No i moja opinia - początkujący weterynarz, ale człowiek o dużej wiedzy na temat gryzoni, widać, że chłonie wiedzę podczas stażu w Pulsvecie, sam dużo czyta i dokształca się.
Bez problemu wykonuje różne zabiegi u gryzonii, typu pobranie krw, korektę uzębienia. Z resztą lecznica Jatagan jest w tej chwili przystosowana dla takich maluchów także.
Napisał, kilka artykułów na temat gryzonii: http://www.przychodnia-jatagan.pl/wet/l ... -sadlowski
Zainteresowania ma szerokie, umiejętności duże, bardzo dokładnie analizuje każdy przypadek. I co najważniejsze nie zdziera z człowieka :)
Dobrze zapowiadający się specjalista, bardzo przypomina mi dr Jakuba Kliszcza.
Uderzam do niego bez strachu, no najważniejsze mam do niego blisko ;)
Kos

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Sadłowski, Jatagan

Post autor: Kos »

Cytując info ze strony Jataganu:
Od 2 grudnia wizyty gryzoniowo-króliczo-gadzie u lek. wet. Kuby Sadłowskiego tylko po wcześniejszym umówieniu - zapisy pod numerem 795102213 lub mailowo - kubasadlowski@gmail.com. Związane jest to z rozpoczęciem przez doktora nowej pracy.
Dr Sadłowski przyjmuje teraz w Bari.
miska82
Posty: 294
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:11
Miejscowość: warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Sadłowski, "Karat"

Post autor: miska82 »

Nie przyjmuje w środy oraz co drugi weekend.
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Sadłowski, "Karat"

Post autor: lunorek »

Aktualnie przyjmuje w środy, bo wczoraj u niego z żółwicą byłam. W poprzednim tygodniu również z chomikiem. Konkretny facet, dociekliwy i ma wiedzę.
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Sadłowski, "Karat"

Post autor: lunorek »

Ostatnio dr Kuba uratował mi 2 prosiaki, które postanowiły nagle wybrać się za TM. Ropień dolnego siekacza + toksemia bakteryjna wraz z uszkodzeniem wątroby u jednego oraz ciężki paraliż na tle wirusowym u drugiej (zajęcie mózgu i rdzenia kręgowego). Jestem pod wrażeniem skuteczności działania i leczenia. Sam dr Kuba był bardzo ostrożny w ocenie szans w obu przypadkach, ale udało się. Z całego serca polecam i bardzo w imieniu prosiaków mu dziękuję!
Val

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Sadłowski, "Karat"

Post autor: Val »

Chciałam bardzo polecić tego pana zwłaszcza wszystkim, którzy zmagają się z problemami stomatologicznymi u świnek. Trafiłam do niego przypadkiem, po tym jak w innej lecznicy, gdzie miał być operowany Baranek, w wyniku awarii przepalił się sprzęt. Zabiegu podjął się więc dr Sadłowski, polecony przez naszą panią dr. Usunął pęknięty ząb i zlikwidował ropień w pyszczku Baranka. Teraz kontynuujemy leczenie u niego. Bardzo duże wrażenie na mnie robi profesjonalizm, szczerość (od początku wiemy, że leczenie będzie uciążliwe, a potencjalnych komplikacji jest wiele), a jednocześnie ogromną determinację, by pomóc zwierzakowi (o ile już zdążyłam się zorientować, dr nie bardzo zważa na oficjalne godziny przyjęć, otwarcia czy własne zdrowie, jeśli dobro pacjenta tego wymaga). Nie wiem, jak się zakończy leczenie Barana, mam nadzieję, że damy radę, ale niezależnie od tego mam poczucie, że robimy dla niego maksimum i jest w najlepszych rękach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”