"Pierścień "

Kamienie w nerkach, osad w pęcherzu, zapalenie pęcherza, kastracje i sterylizacje;

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Edix
Posty: 116
Rejestracja: 13 sty 2015, 15:10
Miejscowość: Grudziądz
Kontakt:

"Pierścień "

Post autor: Edix »

Witam. Dziś czyściłam jednej z moich świnek intymne części. Worek można powiedzieć czyści się łatwo ale z penisem już niestety tak łatwo nie jest. Robi mu się wokół niego tzw. ring z zaschniętej spermy i włosów. Tego nie widac na pierwszy rzut oka tylko po wysunięciu prącia. Trzeba to rozmoczyć bo jest twarde. Dla początkującego jest to bardzo trudne gdyż świnki bardzo tego nie lubią. Przykre jest dla mnie go że muszę go tak męczyć (wręcz molestowac) ale dopiero całkiem niedawno dowiedziałam się że takie coś może spowodować nawet zapalenie a w skrajnych przypadkach nawet prowadzić do śmierci ponieważ penis jest w pewnym momencie tak tym obłożony że zwierzak nie ma szansy się wysikać! Piszę o tym bo nie znalazłam na forum tematu poświęconego tylko tej sprawie (jeśli tak jest to przepraszam że się powtarzam) a sprawa jest bardzo ważna. Czy ktoś zna jakieś polskie filmiki jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja okolic intymnych samców? Bo ja znalazłam tylko zagraniczne. Byłoby to na pewno bardzo pomocne.
Jest to bardzo ważne żeby regularnie kontrolować nasze kochane Prosiaki w "tych" miejscach!
Zaczęłam się zastanawiać czy któraś z moich dwóch świnek które odeszły nie miała właśnie tego problemu...
MANIEK (NIKIFOR) i MUFFIN (MILAN) SZILA i SZARLIZ GRUBY I GRAŻYNKA

EDZIULA KULUSZEK ♥♥♥ ZA TM* (23.08.2017), ZIGGY SHAOLIN ♥♥♥ ZA TM* (27.11.2018), MAXIU (SOPEL)♥♥♥ZA TM* (14.08.2019), LOLUŚ (FRODO) ♥♥♥ ZA TM* (22.11.2020)
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: "Pierścień "

Post autor: sosnowa »

W dziale pielęgnacja jest o samcach i tam coś znajdziesz. Ja prosiłam zawsze weta o sprawdzenie podwozia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ moczowo-płciowy”