wdowa Toskania, Parówka za TM [Nowy Dwór Gd]

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Świnkolub
Posty: 582
Rejestracja: 28 maja 2019, 13:06
Miejscowość: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Parówka i Toskania włoskie małżeństwo[Nowy Dwór Gd]

Post autor: Świnkolub »

:laugh:
Poskromienie samca alfa przez białą, kruchą istotkę!
Przesympatyczna para :love:
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Parówka i Toskania włoskie małżeństwo[Nowy Dwór Gd]

Post autor: Beatrice »

Brawo ,super para! :102:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
MAS
Posty: 517
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:57
Miejscowość: Pomorze
Kontakt:

Re: Parówka i Toskania włoskie małżeństwo[Nowy Dwór Gd]

Post autor: MAS »

Natchniona dietą którą Toskania narzuciła Parówce zrobiłam ruch w pożądanym kierunku. Świnki mają ograniczony dostęp do granulatu, warzywka owszem, choć nie jak kiedyś, że do oporu no i sianko w ilościach olbrzymich. Skutek uboczny - kwiczą bez litości, smagają mnie wrzaskiem pragnąc wymusić ekstra żarełko, ale jestem nieugięta.
Efekt... Parówka po 7 tyg ma delikatnie przerośnięte zęby, ale bez dramatu,koretka dopiero 13.01.2020,o dziwo Toskanii zęby mniej się łamią, ale nie wiem czy to dieta, czy leki ją ustabilizowały Jaśniepani przytyła, 3 tyg bez złamania (tfu tfu....) charakter nadal wredny ale zęby ścierają się normalnie. Parówka cierpi, bo animusz jej został, więc teraz w rui znów są rządy słodkiej łapki. :angry: Sianko - ich najukochańsze Jarnickie znika bez strat, coś niesamowitego jak świnki potrafią kochać to sianko!
Zorro,Garcia,Piotr za TM+ wieczny tymczas Toskania :)
margonel
Posty: 624
Rejestracja: 28 lip 2018, 9:15
Miejscowość: Białystok
Kontakt:

Re: Parówka i Toskania włoskie małżeństwo[Nowy Dwór Gd]

Post autor: margonel »

MAS, podziwiam żeś nieugięta. Ja "wysiadam" jak zaczynają się (a zaczynają natychmiast po odmowie) żałosne popiskiwania, powolne spacery po klatce ze zwieszonym łbem, znaczące popatrywania zza świńskiego ramienia, pokładanie się i wychodzenie z posłanka, by z rozpaczą, teatralnie dowlec się do talerzyka, szukać tam i znowu gnębiąco popatrywać na pańcię-okrutnicę. Przy tym jęki, popiskiwania, lamenty, żałość taka, że nie idzie tego zdzierżyć. "Nie kochasz pańcia, nie kochasz". I wiele innych środków nacisku jest stosowanych. Szantaż emocjonalny na najwyższym poziomie. Mój Gryzio jest w tym mistrzem nad mistrze.
Niestety, w bezpośrednim starciu wprost, to świniaczek wygrywa. Muszę się nieźle napocić, nakombinować, żeby osiągnąć swoje cele.
Bogu dzięki, jakaś kategoryczna dieta nie jest nam potrzebna, i niech tak zostanie. :pray:

Pozdrawiam i pozostaję w oczekiwaniu na dalsze odcinki sagi małżeńskiej Toskanii i Parówki.







, rozpaczliwe
MAS
Posty: 517
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:57
Miejscowość: Pomorze
Kontakt:

Re: Parówka i Toskania włoskie małżeństwo[Nowy Dwór Gd]

Post autor: MAS »

Dieta siankowa działa. Parówka nie miał korekty, dr Zalewska po obejrzeniu stwierdziła, że nawet nawet
Toskania za to ząb złamany przy dziąśle. Jak zwykle wylewała żale w mankiet pani Doktor, przypuszczam, że Toskania ją nawet lubi. Chociaż Parówce też się żali, że dostała ode mnie lek, ale ten nauczony doświadczeniem reaguje terkotaniem na jej żale, bo a nuż z żalu wpadnie we frywolny nastrój i znów zacznie go gwałcić.... :roll:
Zorro,Garcia,Piotr za TM+ wieczny tymczas Toskania :)
MAS
Posty: 517
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:57
Miejscowość: Pomorze
Kontakt:

Re: Parówka i Toskania włoskie małżeństwo[Nowy Dwór Gd]

Post autor: MAS »

margonel pisze:MAS, podziwiam żeś nieugięta.

Pozdrawiam i pozostaję w oczekiwaniu na dalsze odcinki sagi małżeńskiej Toskanii i Parówki.


, rozpaczliwe

mam duży dom... trochę to ułatwia

Dziękuję za życzenia i pozdrawiam Twoje stadko!
Zorro,Garcia,Piotr za TM+ wieczny tymczas Toskania :)
MAS
Posty: 517
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:57
Miejscowość: Pomorze
Kontakt:

Re: Parówka i Toskania włoskie małżeństwo[Nowy Dwór Gd]

Post autor: MAS »

Wiosna....
Parówka poczuł wiosnę na swój sposób, a manifestował to licznymi próbami gwałtów.
Efekt jest taki, że Toskania ma krwotok podtwardówkowy oka, na szczęście USG nic nie wykazało poza tym.
Jednak kastracja pozbawia świnka tylko płodności.... reszta w głowie... z tymi facetami :nono:
Zaprzyjaźnieni policjanci wysłuchawszy żali Toskani w mankiet, zaproponowali założenie błękitnej karty, ale nie do końca chyba chciała rzucić ten kamień w męża, chyba sumienie swędzi....
Zorro,Garcia,Piotr za TM+ wieczny tymczas Toskania :)
margonel
Posty: 624
Rejestracja: 28 lip 2018, 9:15
Miejscowość: Białystok
Kontakt:

Re: Parówka i Toskania włoskie małżeństwo[Nowy Dwór Gd]

Post autor: margonel »

Matko jedyna ! Co za historia ! A ja myślałam, że Parówka to takie uciśnione niewiniątko, a ten, może nie klasycznie, ale "podbił" małżonce oko. Czyżby jakiś mały, "mimowolny" rewanżyk ? Obserwując swoje prosiaki, a jestem z nimi 24 h na dobę, dawno już doszłam do wniosku, że u nich wszystko jest jak u ludzi. Hmm… albo u nas wszystko jak u zwierząt :lol:
A jak tam oczko ? Goi się ?
MAS
Posty: 517
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:57
Miejscowość: Pomorze
Kontakt:

Re: Parówka za TM i wdowa Toskania [Nowy Dwór Gd]

Post autor: MAS »

W weekend Parówka niespodziewanie dla mnie pobiegł za TM :( .Dostał wzdęcia i mimo leków nie dał rady :shock: .Toskania być może coś wyczuła,bo ostatnio była dla niego nieznośna i go dominowała,a on się nie bronił mimo,że był od niej prawie 2 razy cięższy,wagę trzymał i miał apetyt.
Toskania przebadana-oprócz nadczynności tarczycy i łamliwości siekaczy zdrowa,wyniki krwi w normie.Nie tęskni za małżonkiem,mieszka z tymczaską,której pokazuje jak być zołzą :? ,a ta się szybko od niej uczy,co budzi szacunek i respekt Toskanii.
Zorro,Garcia,Piotr za TM+ wieczny tymczas Toskania :)
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1744
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Parówka za TM i wdowa Toskania [Nowy Dwór Gd]

Post autor: Ewa i Michał »

Bardzo smutne wieści :( dla Paróweczki :swieca:
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”