Samotny Maniek

Hani@

Re: Samotny Maniek

Post autor: Hani@ »

Tak jest w Szwajcarii, Austrii i Niemczech. W Szwajrcarii i Austrii jest prawnie zabronione trzymanie zwierzat stadnych w pojedynke. Czyli wszystkie papugi, swinki, szynszyle, kroliki , a nawet zlote rybki musza miec przynajmniej jednego partnera. W Niemczech jeszcze nie jest to prawnie uregulowane, ale zaden hodowca czy fundacja zwierzeca nie odda zwierzaka pojedynczo. Zawsze do drugiego lub do grupy lub po prostu trzeba wziasc od razu dwa. Metraz na ktorym zwierzaki beda mieszkaly tez ma ogromne znaczenie. Na jedna swinke przynajmniej metr kwadratowy, dwie dwa metry itd.
Awatar użytkownika
Edix
Posty: 116
Rejestracja: 13 sty 2015, 15:10
Miejscowość: Grudziądz
Kontakt:

Re: Samotny Maniek

Post autor: Edix »

To super. Mam nadzieję ze Polska również dołączy do tych krajów. Bo jak na razie to brak słów.
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku! :love:
MANIEK (NIKIFOR) i MUFFIN (MILAN) SZILA i SZARLIZ GRUBY I GRAŻYNKA

EDZIULA KULUSZEK ♥♥♥ ZA TM* (23.08.2017), ZIGGY SHAOLIN ♥♥♥ ZA TM* (27.11.2018), MAXIU (SOPEL)♥♥♥ZA TM* (14.08.2019), LOLUŚ (FRODO) ♥♥♥ ZA TM* (22.11.2020)
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Samotny Maniek

Post autor: Dzima »

W Toruniu jest Dionizy viewtopic.php?f=99&t=9274 spokojny do innych samców
Orka viewtopic.php?f=99&t=9277
Toruń masz stosunkowo blisko ;)
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Gegoru
Posty: 27
Rejestracja: 05 wrz 2018, 9:47
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: Samotny Maniek

Post autor: Gegoru »

Dla dobra Mańka ja bym zaprzyjaźnił go z nową świnką morską. Dla Mańka to trauma, bo miał pewnie przez dłuższy czas kolegę, a teraz nagle jest sam, ani widu, ani słychu po kimkolwiek. Pół biedy, jakby cały czas był sam, a teraz pewnie po swojemu czuje, że nie ma nikogo z futerkiem obok niego, tylko ci "duzi ludzie" ;)

Ja bym spróbował, na pewno się rozweseli, a też będziecie mieć dużo zabawy i emocji, przy łączeniu świnek i będziecie patrzeć jak Maniek zareaguje i będzie się zachowywał przy nowym kompanie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łączenie świnek morskich”