pytanie z maila - proszę o rady

Kamienie w nerkach, osad w pęcherzu, zapalenie pęcherza, kastracje i sterylizacje;

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13489
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

pytanie z maila - proszę o rady

Post autor: pucka69 »

Witam serdecznie,
zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Mam 2 świnki i jedna z nich od kilku tygodni jest chora. Świnka przebywa pod opieka weterynarza, zostało wykonane USG , Doktor wykluczył cysty / ropomacicze.
Pobrał materiał do badania, konsultował się ze specjalistami ale nikt nie potrafił jednoznacznie stwierdzić co dolega małej. Dostawała zastrzyki antybiotyki i przeciwzapalne. Codziennie oczyszczanie miejsca 3 razy dziennie przemywanie płynem odkażającym .
Niestety pomimo ciągłego leczenia nie widać efektów. Wpadłem na pomysł że Państwo być może spotkali się kiedyś z takim problemem i może mogliby coś podpowiedzieć, bardzo zależy mi na zdrowiu świneczki.
Jest ona bardzo młoda ma około roku. Jej koleżanka nie zaraziła się od niej, jest całkowicie zdrowa. Świnki przybywają w dużej klatce, codziennie są wypuszczane.
Trociny do klatki wkładane odpylone codziennie wymieniane, woda , karma, sianko tak samo codziennie świeże. Kończą Nam się już z Doktorem pomysły jak jeszcze można jej pomóc. Bardzo proszę o informację czy kiedyś Państwo spotkali się z takim problemem.
--
Dziękuje i Pozdrawiam, Michał
Obrazek
Hani@

Re: pytanie z maila - proszę o rady

Post autor: Hani@ »

A jakie swinka ma objawy i co jest oczyszczane i odkazane codziennie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ moczowo-płciowy”