Samica czy samiec?

Regulamin forum
Regulamin forum
1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
ODPOWIEDZ
aleksandra97_12

Samica czy samiec?

Post autor: aleksandra97_12 »

-
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, 14:31 przez aleksandra97_12, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
joanna ch
Posty: 5254
Rejestracja: 24 cze 2014, 16:55
Miejscowość: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Samica czy samiec?

Post autor: joanna ch »

tak, po sterylizacji jeździ się na kontrolę, i też na zdjęcie szwów.
3 samce nawet z wysterylizowaną samicą to przepis na morderstwo.
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Samica czy samiec?

Post autor: Bulletproof »

Nawet 4 samce to przepis na morderstwo ;)
Jakie były twoje intencje biorąc kolejną świnkę?

Po zdjęciu nic nie widać, musisz odgarnąc futerko.
aleksandra97_12

Re: Samica czy samiec?

Post autor: aleksandra97_12 »

-
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, 14:32 przez aleksandra97_12, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Samica czy samiec?

Post autor: Bulletproof »

Dlatego właśnie nie kupujemy zwierząt ze sklepów zoologicznych. Tym sposobem napędzasz ich biznes i przyczyniasz się do masowego rozrodu chorych zwierząt, gdzie połowa ginie zanim dotrze do sklepu.
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Samica czy samiec?

Post autor: martuś »

A co zrobisz jak znowu kilkuletnia świnka Ci zachoruje? Znowu oddasz? Przecież to nielogiczne... Chore oddajesz a bierzesz nowe pomimo, że na miejscu nie masz dobrego weta a dojeżdżać nie chcesz :roll: Skoro wiesz jaka jest sytuacja (świnki z zoologów i pseudo są krzyżowane w bliskim pokrewieństwie a to potęguje wystąpienie problemów zębowych) to powinnaś przemyśleć posiadanie zwierząt których leczenie jest problematyczne.
Ja też mam świnkę z problemami zębowymi, najbliższego dobrego weta mam oddalonego o 120 km i jakoś jestem w stanie raz w miesiącu z nią pojechać a jak były problemy to nawet co tydzień... Wzięcie zwierzęcia wiąże się z dożywotnią opieką a jeśli nie jesteś w stanie to nie bierzesz kolejnych... :?
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża i wychowywanie młodych”