[POZNAŃ] lek. wet. Jakub Ruszkowski

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

[POZNAŃ] lek. wet. Jakub Ruszkowski

Post autor: Dzima »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet Jakuba Ruszkowskiego.

Aktualnie przyjmuje:
UCMW Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej ul.Szydłowska 43, Poznań
http://www1.up.poznan.pl/ucmw/

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 08:00 - 21:00
Sob - Ndz: 10:00 - 18:00
Kontakt:
tel. 61 84 666 84

Uwaga!
Wizyty wymagają zapisania się telefonicznie!
Jakub nie przyjmuje we wszystkie dni, dlatego również należy dzwonić z umówieniem się do konkretnego lekarza.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Aneta914
Posty: 449
Rejestracja: 14 mar 2017, 2:07
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Jakub Ruszkowski

Post autor: Aneta914 »

Jakub przyjmuje w poniedziałki i piątki od 8 do 15:30, wtorki, środki i czwartki od 15:30 do 21:00, weekendy różnie.
Najlepiej dzwonić do kliniki, przynajmniej kilka dni wcześniej, żeby się zapisać. W nagłych przypadkach Jakub przyjmuje od razu, bez kolejki.
W tym momencie, Jakub jest to mój weterynarz numer jeden w Poznaniu! Bardzo się cieszę, że W KOŃCU pojawił się ktoś znający się na zwierzętach egzotycznych. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia, zaangażowania i wiedzy. Lecze u niego wszystkie tymczasy, a także swoje prywatne świnki. Jest osobą o ogromniej pasji, wielkiej cierpliwości (chyba, że ma ją tylko do mnie :lol:), potrafiącą współczuć i starającą się pomóc w każdej sytuacji (jeden z cięższych przypadków - Carbon -> https://www.forum.swinkimorskie.eu/view ... =62&t=8590). Jakub, mimo że jest stosunkowo młody (przed 30stką), ciągle się szkoli, zdobywa nową widzę i doświadczenie, widać, że bardzo mu zależy i bardzo chce. Nie mogę o nim powiedzieć złego słowa. Mam do niego pełne zaufanie i polecam go, wszystkim szukającym dobrego weta w Poznaniu :)
Cała klinika jest bardzo nowoczesna, mają dużo i dobrej jakości sprzęty oraz łatwo dostępne leki. Panie z recepcji zawsze miłe, uśmiechnięte, pomocne.
Ceny za wizyty, leczenie, kontrole, badania raczej średnie. Zależy co do kogo znaczy tanio, a co drogo. Jak to mówią, jak coś jest dobre, to nie może być zbyt tanie :P
Ostatnio zmieniony 05 sty 2020, 21:26 przez Aneta914, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje prosiaki : Klementynka :love: / Szajbus & Łasuch & Pigwa & Bianca za TM :swieca:
Na DT : Sasanka
W DS : 92 świnki
Odeszły w DT [*] : Tosiek, Isabo, Mamba, Walentyna, Melania, Aronia, Lulek
Awatar użytkownika
Monalisa
Posty: 499
Rejestracja: 08 lip 2013, 10:03
Miejscowość: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Jakub Ruszkowski

Post autor: Monalisa »

Niezła rekomendacja Aneta. Rzeczywiście nareszcie, bo Poznań był bardzo biedny w wetów od gryzoni.
Dobrze wiedzieć, że jest nowy dobry lekarz.
DS: Śnieżka, Tula i Kokosanka
-------------
Za TM: Filuta, Karmelka, Toffi, Colori, Choco, Blanka, Felicja, Majka, Michasia i Miłka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”