[POZNAŃ] Lek.wet. Karolina Szczepańska

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

[POZNAŃ] Lek.wet. Karolina Szczepańska

Post autor: Dzima »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet Karoliny Szczepańskiej.

Ze strony internetowej gabinetu:
Lek.wet. Karolina Szczepańska
Interesuje się interną psów i kotów, a w szczególności kardiologią, endokrynologią i gastroenterologią, oraz zwierzętami futerkowymi.
Prywatnie dumna właścicielka 6 kotów, psa, oraz papużki falistej.
Absolwentka UP we Wrocławiu, uczestniczka licznych konferencji i warsztatów weterynaryjnych.
Plany na przyszłość - specjalizacja w kierunku kardiologii, oraz dalsze pogłębianie wiedzy na temat zwierząt egzotycznych


Aktualnie przyjmuje:
Os. Wichrowe Wzgórze paw.103, Poznań

Gabinet czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 9:00 - 19:30
oraz w soboty 10:00 - 14:00
Nagłe przypadki i wizyty domowe:
603 513 738

Słyszałam dużo pozytywnych opinii o tej weterynarz, więc uważam, że powinna się tu znaleźć.
Myślę, że taka weterynarz dobrze wróży świnkom w Poznaniu i okolicach ;)
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Lek.wet. Karolina Szczepańska

Post autor: Siula »

Jak najbardziej polecam dr Karolinę. Robimy u niej korekcje ząbków co 3 tygodnie. Wcześniej jeździliśmy do Warszawy, więc strasznie się cieszę, że w końcu znaleźlismy w Poznaniu kogoś kto dobrze to robi :102: Tosia po wziewce szybko dochodzi do siebie, usg itp pani dr robi bardzo dokładnie, jest czas dla każdego pacjenta, bez pośpiechu, super podejście do zwierzaków, ceny ok. Wszystkie moje świne już tam mają kartoteki :lol: Jeszcze chomisia muszę zabrać.
cappuccino

Re: [POZNAŃ] Lek.wet. Karolina Szczepańska

Post autor: cappuccino »

Ja również bardzo polecam!
Miła, z dobrym podejściem do zwierzaka, a co ważne, z ogromną wiedzą! Po "przetestowaniu" wetów w Poznaniu, zdecydowanie Pani Karolina jest najlepszym wyborem! Ceny też na prawdę w porządku, wziewka na miejcu.
alvantis

Re: [POZNAŃ] Lek.wet. Karolina Szczepańska

Post autor: alvantis »

też polecam, dobre podejście do moich chłopaków miała, miałam ich tydzień dopiero a ona sobie z nimi poradziła, póki co byliśmy tylko na wizycie kontrolnej tam :świnka2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”