kotki - pilne!

Tutaj znajdują się zwierzaki inne niż świnki morskie które również czekają na kochający dom.
ODPOWIEDZ
Malgosia

kotki - pilne!

Post autor: Malgosia »

Witam,
proszę o pomoc w znalezieniu dobrych domów dla małych kociaków (2 kociczki i kocurek). Kotki zostały uratowane z opuszczonej stodoły - zaangażowało się w to kilka osób, które dalej miały działać na rzecz znalezienia kociakom domów. Niestety, kociaki są u mnie i inni jakoś zapomnieli o działaniach. Pilnie szukam im domów gdzie mogę, bo rozchorowałam się i w ciągu najbliższego tygodnia trzeba kociaki gdzieś "ulokować". Z całej gromady 1 znalazł dom, reszta wciąż czeka, a ja nie wiem czy na jakiś czas nie będę musiała opuścić domu w związku z leczeniem , a tutaj kotami to niewiele osób się przejmuje. Kociaki oswoiłam, chowałam przez kilka tygodni, odrobaczyłam, korzystają z kuwety, są przyzwyczajone do domowych warunków. Mieszkam koło Kańczugi (blisko Przeworska - podkarpacie). Zainteresowane osoby proszę o kontakt na maila: malgosia@wir.pl , mogę przesłać zdjęcia, udzielić więcej informacji. Jeśli możecie to podajcie moją informację dalej. Zależy mi, żeby ktoś zajął się nimi dobrze, skoro już dostały szansę na normalne życie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne zwierzęta do adopcji”