Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - rezerwacja

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

patic6

Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - rezerwacja

Post autor: patic6 »

1 - IMIĘ ŚWINKI - Kimbusia (dla nas Gimbusia :P )
2 - WIEK ŚWINKI - około roku
3 - PŁEĆ ŚWINKI - samiczka
4 - NUMER ADOPCYJNY - 945
5 - MIEJSCOWOŚĆ I U KOGO PRZEBYWAJĄ ŚWINKI - Poznań, patic6
6 - HISTORIA ŚWINKI, PRZEBYTE CHOROBY - przejęłam świnkę od Jadziulki, ona na pewno wie coś więcej. Oddana z powodu przeprowadzki włascicielki. Jest w 100% zdrowa.
7 - INFORMACJE DOTYCZĄCE DIETY - wybredna, ale zachęcona przez towarzystwo z klatki zaczyna wcinać coraz więcej. Ogórka i sałatę uwielbia, do marchewki zaczyna się pomału przekonywać, pomidorek jest fuuuuuj ;)
8 - STAN ADOPCJI - zarezerwowana dla atki1966
9 - DODATKOWE INFORMACJE - do innej samiczki lub kastrata
10 - KONTAKT DO OSOBY U KTÓREJ PRZEBYWA ŚWINKA - patic6@gmail.com, pw, telefon w ostateczności mają niektórzy wolontariusze i członkowie SPŚM
11 - KTO WYDAŁ ZGODĘ NA ZAŁOŻENIE WĄTKU - sama sobie wydałam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jadziulka
Posty: 400
Rejestracja: 09 lip 2013, 7:35
Miejscowość: Lubin
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - wolna

Post autor: jadziulka »

Kimbusia jest od koleżanki z Caviarni, która musiała wyjechać i świntuszkę oddać.Była u mnie krótko ale zdążyłam się do niej przyzwyczaić. W przeciwieństwie do moich bryka po całym mieszkaniu i pokwikuje z zadowolenia. Czasami lekka dzikuska na rękach i w czasie wyjmowania z klatki, ale myślę,że będzie coraz bardziej kontaktowa jak posiedzi z świntuchami patic:)

ha ha Patrycja a skąd Wam się wzięła Gimbusia?
patic6

Re: Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - wolna

Post autor: patic6 »

Ona jest bardzo kontaktowa i bardzo rozmowna, a pozostałym moim świntuchom (Major - kastrat i Olesia) się nie naprzykrza, raczej to oni ją trochę przeganiają. Jeszcze wybiegu nie zaliczyła, w mieszkaniu jest pełno pyłu, śmieci i remontowych chemikaliów, więc jej światem musi na razie pozostać klatka, w któryś cieplejszy dzień zabiorę je wszystkie na zieloną trawkę. Nie sądzę, żeby taka urodziwa panienka przetrwała u mnie do końca remontu (gdzieś do końca lipca), do tego czasu pewnie znajdzie nowy kochający domek ;)

Gimbusia, bo TŻ się przejęzyczył jak ja wołał i jakoś nam bardziej pasuje :P
zagli

Re: Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - wolna

Post autor: zagli »

Prześliczna!!! :love:
atka1966

Re: Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - wolna

Post autor: atka1966 »

Jezusie :shock: jaka ona śliczna :love: to chyba drugie wcielenie mojego Busia... :yahoo: identyczna - prawie ;) tylko dłuższe włoski ma :love: już mnie kusi, żeby ją zabrać i ... musiałabym się chyba z domu wyprowadzić :glowawmur:

editt, 14.07
dziś jeszcze mam odebrać ze schroniska pewną podrzuconą tam świnkę :glowawmur: no cóż... wizja Kimbusi "u mnie" się niebezpiecznie oddala... :cry: ale już ją i tak :love: trzymam kciuki za szybki kochający domek :fingerscrossed:
patic6

Re: Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - wolna

Post autor: patic6 »

Pierwszy letni spacerek, na razie "balkonikowy".
http://www.youtube.com/watch?v=YnBrrwsYJ6Q (nie wiem jak pozbyć się z filmiku moich głupawych tekstów :lol: )
Obrazek
Obrazek
AniBanani

Re: Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - wolna

Post autor: AniBanani »

Ma grzywe jak mój Elvis :lol:
inka1388

Re: Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - wolna

Post autor: inka1388 »

Moja kochana Kimbusia ( mama tez ja nazywala Gimbusia) musialam ja oddam z powodu wyjazdu :( Jutro obchodzi swoje urodzinki bedzie miala rok:) milo patrzec ze potrafi dogadac sie z innymi swinkami i tak fajnie spaceruje z nimi :love: dodam ze uwielbia ogoreczka calego by na raz chyba zjadla lubi tez bardzo suszki z herbal pets z mieta to chyba jej ulubione i natke z marchewki przepada za nia :) a poza tym zjadliwe dla niej tez sa braczki,marcheweczka,brokulik nie lubi natki pietruszki. Nie wiem co by tu jeszcze napisac trzymam kciuki za znalezienie jej dobrego domku z kolezanka :fingerscrossed: :love:
atka1966

Re: Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - wolna

Post autor: atka1966 »

inka1388 pisze:Nie wiem co by tu jeszcze napisac trzymam kciuki za znalezienie jej dobrego domku z kolezanka
może jest bliżej niż myślisz... :love: :roll: ;)
Awatar użytkownika
jadziulka
Posty: 400
Rejestracja: 09 lip 2013, 7:35
Miejscowość: Lubin
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Rozczochrana panienka Kimbusia [Poznań] - wolna

Post autor: jadziulka »

atka1966 pisze:
inka1388 pisze:Nie wiem co by tu jeszcze napisac trzymam kciuki za znalezienie jej dobrego domku z kolezanka
może jest bliżej niż myślisz... :love: :roll: ;)
:) :fingerscrossed:

Patrycja fajna jakość filmiku a żadnych głupich tekstów ja tam nie słyszałam:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”