Klatka C&C

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Bulletproof »

Zawsze możesz kupić trochę kratek i trochę paneli, u mnie się super sprawdza taka klatka, bo od przodu mam kratki, a z tyłu i od boków, tam gdzie siano wypada z klatki mam panele, dzięki czemu pokój się tak nie syfi od sianka ;)
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Kropcia »

A wiesz, że to chyba najlepsze wyjście. Nie byłam pewna czy to przejdzie czy nie :) ale jak mówisz, że się sprawdza takie rozwiązanie to skorzystam z niego
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Agania
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2017, 20:13
Miejscowość: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Agania »

Podepnę się do tematu: a czy ktoś może kupował kratki typu C&C na aliexpress? Są sporo tańsze.
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Bulletproof »

Z tego co mi wiadomo, to na Alie nie ma C&C :think:
SuperZiemniak

Re: Klatka C&C

Post autor: SuperZiemniak »

Witam,
czy ktoś z Państwa zamawiał kiedyś, najlepiej niedawno, klatkę C&C z tej strony: www.candcmodularcages.pl ?
Zastanawiałem się nad zakupem, ale szczerze jakoś jej nie ufam – zarejestrowana na jedną osobę (która posiada też inne dziwne firmy) w Anglii, brak możliwości płatności przy odbiorze (podobno usunięto możliwość niedawno), "wirtualny" towar (poza klatki C&C praktycznie w każdym miejscu jest napisane "brak towaru"), zero opinii w internecie poza kilkoma na ich stronie.
Ogólnie zapatrzyłem się na klatkę 3x2 z loftem 1x2 i rampą, a poza tą stroną nie widzę możliwości jej zdobycia (z USA nie dostarczają), ale jak ktoś zna jakąś sensowną i sprawdzoną alternatywę, to chętnie posłucham :)
SEiLA
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2021, 21:20
Miejscowość: Świdnica
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: SEiLA »

A ja sama stworzyłam klatke z półkami pod spodem i dachem bo mam kota w domu z wybiegu z Amazona i regału z allegro :)prosięta zadowolone :D
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: katia »

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak z płyty polipropylenu kanalikowego zrobić kuwetę? :D
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”