Klatka C&C

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

korni89

Klatka C&C

Post autor: korni89 »

Witajcie
Mam takie zapytanie. Czy ktokolwiek z Was robił samemu z części klatki C&C taką... klatkę? Chodzi o to, że wolałabym sama kupić i zrobić sobie sama na wymiar, niż taką gotową klatkę C&C. Jak szukać? Po jakich hasłach? Bo jak wpisuję "klatka C&C" są już gotowe, a wolałabym kupić te siatki osobno ile będę chciała plus te plastikowe łączenia. Ktoś, coś?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Dzima »

Szukając jako C&C cage, mocno przepłacisz. Zawsze produkty typowo dla zwierzaków będą droższe.
Szukaj 'wire storage" bo za zagranicą są to po prostu regały modułowe.
Tutaj: https://www.ebay.co.uk/bhp/wire-storage
Albo zamiennik z allegro, ale już z pełnymi kratkami: http://allegro.pl/szafa-modulowa-sklada ... 44424.html
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Bulletproof »

Amazon, Ebay ale wtedy przesyłka może wyjść drożej niż same kratki.
Ja sprzedaję i kratki i panele ;) Kupuję w hurtowni w Niemczech, jakbyś chciała coś zamówić to zapraszam
korni89

Re: Klatka C&C

Post autor: korni89 »

Super! Wielkie dzięki za odpowiedzi :D Ja zawsze mam problem z doborem słów i szukałam w sumie tylko po haśle "C&C cages". Pięknie dziękuję!
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Kropcia »

Odświeżam temat. Chcę mojej wieprzowinie zmienić klatkę właśnie na taką z kratek c&c. Znalazłam w Polsce sklep internetowy sprzedający klatki z kuwetami, same kratki jak i gotowe zestawy. Nie chcę gotowca, czyli klatki z kuwetą, bo mocno przepłacę (podobnie jak za same kratki i łączenia), skłaniam się ku kupieniu wybiegu i zorganizowania na własną rękę spodu. Powiedzcie mi czy nada się pleksa 3mm i na to jakieś podkłady tudzież ręczniczki, kocyki i mata łazienkowa, czy w ogóle się w to nie bawić? Bo nowa klatka to chyba w najbliższej przyszłości będzie +jedna świnka.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Dzima »

Nie opłaca się taki gotowiec.
kuwetę, czyli polipropylen kanalikowy możesz kupić za grosze w niektórych sklepach budowlanych.
Kratki najlepiej allegro, szukaj regał modułowy https://allegro.pl/home-ideas-regal-mod ... 72532.html albo ebay "wire storage" https://www.ebay.co.uk/p/Storage-Shelvi ... 3356836248
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Kropcia »

Ok, czyli mam co szukać. Jeśli na spokojnie ten cały regał modułowy mogę spakować w trasę żeby nie zabierało za dużo miejsca to spoko, jeśli nie, zmuszona będę kratkować.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Kropcia »

Jeszcze takie pytanie. Do modułowego najlepiej poidło przytwierdzone nawet i ssawką do ścianki, prawda? Czy są jakieś inne do polecenia przy tego typu rozwiązaniach? I jeszcze jedno. Jeśli ktoś ma regał modułowy to jak rozwiązał sprawę paśnika? Moje wariatki lubią sianko z góry, to dolne już tak od biedy. Boję się, że nie będą umiały sobie sięgnąć, nie mając oparcia na niczym.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Bulletproof »

Zależy czy chcesz klatkę z regału kratkowego, czy panelowego. Do kratek każde zwykłe poidło się nada, do panelowego takie z przyssawką może odpaść, bałabym się. Widziałam, że wtedy ludzie kupują poidło z drewnianym stojakiem. Jeśli chodzi o paśnik, do to samo- do kratkowego można spokojnie przypiąć paśnik, albo kulę na siano. Z panelowym to już chyba tylko kupa siana zostaje ;)
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Klatka C&C

Post autor: Kropcia »

No właśnie o to mi chodzi. Jak mam brać regał modułowy- zwykły panel to boję się, że będę musiała kupić też nowe poidło itp. W tedy chyba rzeczywiście lepiej będzie jak zainwestuję w kratki. Bo jak będę chciała poszerzyć- kupuję tyle, ile potrzebunę, a nie nowy regał.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”