Nie mogę sobie poradzić ze świnką...

ODPOWIEDZ
Wixon103

Nie mogę sobie poradzić ze świnką...

Post autor: Wixon103 »

Cześć :)
Jakiś czas temu adoptowałam drugą świnkę morską dla mojej Tosi (1.5 roku). Wiwi jest trochę młodsza, bo ma pół roku. Jest żywa, otwarta i towarzyska, cały czas chce się przytulić do Tosi, a tamta ją zwyczajnie podgryza. W transporterku praktycznie się biją... W klatce muszą mieć 2 domki. Nie potrafię ich połączyć, próbowałam przez kilka dni na neutralnym położeniu, w wannie, nawet używałam odkurzacza po to by sytuacja stresowa je połączyła. Nie mam już żadnych pomysłów, Tośka nie chce współpracować, jest strasznie wredna... Może Wy macie jakieś pomysły? Bardzo mi zależy, by moje świnki były szczęśliwe. Z góry dziękuję za jakiekolwiek rady! <3
Awatar użytkownika
joanna ch
Posty: 5254
Rejestracja: 24 cze 2014, 16:55
Miejscowość: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Nie mogę sobie poradzić ze świnką...

Post autor: joanna ch »

Ale z tego co piszesz widzę że już są połączone, są w jednej klatce?

Jeżeli podgryzanie nie jest do krwi to nie należy się tym przejmować. A domki to rzadko które świnie dzielą, dwa domki są w porządku.
Wixon103

Re: Nie mogę sobie poradzić ze świnką...

Post autor: Wixon103 »

Są w jednej klatce, jednak widzę że duża za mniejszą nie przepada, nie leżą razem itd :/ moze to kwestia czasu, zobaczymy. Na razie są razem 5 miesięcy
Awatar użytkownika
joanna ch
Posty: 5254
Rejestracja: 24 cze 2014, 16:55
Miejscowość: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Nie mogę sobie poradzić ze świnką...

Post autor: joanna ch »

Moje nigdy razem nie leżały :102: Nawet jak znały się od ponad 6 lat :102: Nie każda świnia ma taką bliską przyjaźń z inną. Nie jest źle skoro do tej pory nie ma trwałych urazów ciała. Za bardzo chyba się przejmujesz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łączenie świnek morskich”