Poznańskie Pyrki

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
sophiee
Posty: 98
Rejestracja: 01 wrz 2014, 13:29
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: Poznańskie Pyrki

Post autor: sophiee »

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy się z Nastii. Rocznikowo miała 7 lat,od kilku miesięcy walczyliśmy z wieloma schorzeniami (m. in. chore nerki, guzek na tarczycy, nadciśnienie gałek ocznych, guz na woreczku żółciowym). Niestety musieliśmy podjąć trudną decyzję. Dobranoc Malutka, już nie cierpisz. :swieca:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Poznańskie Pyrki

Post autor: Dzima »

Starość i choroby świnek są straszne i potrafią dobić opiekunów, ale zrobiliście dla niej wszystko, dożyła zacnego wieku i przeprowadziliście ją za tęczowy most żeby nie cierpiała.
:candle:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Monalisa
Posty: 499
Rejestracja: 08 lip 2013, 10:03
Miejscowość: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznańskie Pyrki

Post autor: Monalisa »

Może od czapy, ale w wątku o hotelikowaniu są posty z 2015 roku więc nie wiem gdzie z tym iść.... Czy w Poznaniu są osoby które hotelikują wymiennie świnki? (kto mi a ja komuś)?

Zawsze dawałam do siostry ale sprawiła sobie psa, dużego który w dodatku wyje czasem. Boję się, że u niej świnki będą w ciągłym stresie. Pies nigdy ze świnkami nie był, bo siostra miała świnki, ale wtedy nie miała jeszcze psa. Dlatego szukam innych opcji.

Wstępnie potrzebują na 8 dni pod koniec sierpnia i na pewno 5 na początku października. Ja tak do dwóch świnek też mogę przejhotelikować, jeśli ich klatka stałaby na podłodze pod biurkiem. Dziewczynki (dwie) mam, więc tej płci.
DS: Śnieżka, Tula i Kokosanka
-------------
Za TM: Filuta, Karmelka, Toffi, Colori, Choco, Blanka, Felicja, Majka, Michasia i Miłka
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Poznańskie Pyrki

Post autor: Dzima »

Na grupie na fb jest aktualizowany wątek
https://m.facebook.com/groups/638806890 ... 905993882/
Nie sprawdzałam czy działa coś w Poznaniu, ja biorę kiedy nie mam tymczasów i Aneta914 lub dsy się odnajdują i nawzajem hotelikują :lol:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
sophiee
Posty: 98
Rejestracja: 01 wrz 2014, 13:29
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: Poznańskie Pyrki

Post autor: sophiee »

Rok temu dołączyła do nas Tsunami - dziewczyny od razu się pokochały. Dziękuję Dzima za pomoc z szybką adopcją! :buzki:
How it started:
Obrazek
Obrazek
How it's going:
Obrazek
Wybieg i wyleż:
Obrazek

Niedawno stadko się rozszerzyło o kolejne dwie świnki, które początkowo miały szukać swojego domu, ale tak wyszło, że zostają u nas.
Więcej zdjęć na pewno dodam, na razie kombinujemy z rozbudowaniem nowej klatki. :photo:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Poznańskie Pyrki

Post autor: Dzima »

:love: :love: ale kluchy!
Daj fotkę całego stada :lol:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”