Wyszperane okazje, promocje...

Masz do oddania klatkę lub inny sprzęt - daj ogłoszenie

Moderatorzy: pastuszek, Panna Fiu Fiu

Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: pastuszek »

Witam :)

Wątek został stworzony, abyście mogli zamieszczać w nim znalezione przez siebie, w internecie i nie tylko, różnego typu okazje, promocje...Wszystko to co może się przydać Świnkomaniakom i ich prosiakom.

Wątek będzie na bieżąco sprzątany z postów, które będą zawierały już nieaktualne oferty i związane z nimi mniej lub bardziej dygresje.

Zapraszam do dzielenia się swoimi znaleziskami :)
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: kimera »

Tydzień temu na łódzkiej giełdzie ogrodniczej (otwarte tylko w czwartek, czyli np. dziś) karma Vitapol Magic Line, 300 g, kosztowała 2 zł za paczkę. Jest to całkiem fajna mieszanka, trochę okrągłych chrupek lucernowych i dużo suszonych warzyw.
katzarzyna

Re: Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: katzarzyna »

Znalazłam transportery Pet Cargo Cabrio (we wszystkich trzech kolorach) za 115zł w Łodzi. Pan powiedział, że da radę zrobić taniej (myślę, ze do 100zł zejdzie) nie jest ktoś zainteresowany?
Wybieram się też dzisiaj na giełdę zoologiczną o której pisała wyżej kimera, Gdyby ktoś coś chciał to piszcie.
katzarzyna

Re: Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: katzarzyna »

Zakupiłam, wygląda super! solidny i w porównaniu do cen nawet z giełdy zoologicznej wyszedł mnie super (Pan faktycznie zszedł do 100zł). Na giełdzie są za 40zł transportery z kratką z przodu, a jeśli chcemy całe plastikowe to w wymiarze około 48x30x35 za 106zł ( nie ukrywajmy dużo gorszej jakości niż te Cabrio).
Czy ciężki? Nie wydaje mi się, ale jest duży. Ma dopinany pasek, można przez ramie przerzucić. Zobaczymy jak się będzie sprawdzał ;)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: Iza »

Ja ostatecznie kupiłam taki http://www.mpsitalia.it/ITA/images/foto ... _metal.jpg . Zapłaciłam przez allegro (już z przesyłką) chyba 45 zł. A do tego dokupiłam http://infobot.pl/r/2fmn i życie jak w Madrycie :D żadna pogoda nam nie straszna :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: Iza »

http://swiat-agd.com.pl/WSZYSTKO-DLA-ZW ... 3be9b.html Mega tanioszka, mata do leżenia/do transportera
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2013, 18:59 przez Iza, łącznie zmieniany 1 raz.
asiaijejczesio

Re: Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: asiaijejczesio »

W realu na dziale dla zwierząt można kupić karmy Vitakraftu tylko w opakowaniach jakby była to marka real.

Kosztują nawet i o połowe taniej niż np w animalia.pl

Np. Vitakraft Grun Rollis za 500g płacimy w realu 4,99zł.
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: kimera »

W Łodzi na rynku Bałuckim są maty łazienkowe po 6 zł za kawałek 40x65 cm. Do dużej klatki więc potrzebne są dwa kawałki. Są w przeróżnych kolorach, stonowane, np. w kamyczki, i w jaskrawych kolorach, np. w duże kwiaty.
mamajasia30

Re: Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: mamajasia30 »

Znalazłam tanie klatki...no tak mi się przynajmniej wydaje np. 120 za 119 zł to chyba nieźle?
inne tez w dobrych cenach moze sie komuś przyda
http://superpreis.pl/klatki/klatki-dla- ... -120x60x43

szkoda ze nie znalazłam tego jak sama kupowalam :-/
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Wyszperane okazje, promocje...

Post autor: sosnowa »

W Warszawie na Targowej kawałek za Kijowską w sklepie "wszystko po....." są maty łazienkowe w rozmiarze chyba 70x40 po 6 zł, do setki kupiłam trzy, z trzeciej potrzebowałam tylko kawałka, resztę zużyłam na półkę, schodki etc. Ten kawałek byl na tyle mały, że własciwie mogłam kupić dwie Bardzo duży wybór kolorów i wzorów. Tylko przed upraniem smierdziały masakrycznie gumą, ale to chyba normalne.........
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam/Oddam”