Roczna świnka w ciąży!!!

Regulamin forum
Regulamin forum
1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
Ramireza

Re: Roczna świnka w ciąży!!!

Post autor: Ramireza »

Wszystkie bobasy przybierają, mała mycha dzisiaj waży 63gr. :102: W wolnej chwili wstawię jakieś fotki ;)
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23052
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Roczna świnka w ciąży!!!

Post autor: porcella »

Drugie zdjęcie rewelacja! Ale mają wypas :-)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Anulka1602

Re: Roczna świnka w ciąży!!!

Post autor: Anulka1602 »

Piękności :love:
Ile maluszki już ważą?
Ramireza

Re: Roczna świnka w ciąży!!!

Post autor: Ramireza »

Dwa zbóje przekroczyły 100 a maluda dzielnie je goni :yahoo: . Na moje to są dwie dziewczyny i największy chłopak. Dziewczyny zostają z nami :love: . I pomyśleć, że w styczniu zeszłego roku brałam moją świnkę, myślac, że to jedna będzie świnka :laugh:
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Roczna świnka w ciąży!!!

Post autor: Siula »

Większość świnkomaniaków tak miała, jedna świnka, druga i nie wiadomo kiedy zrobiły się cztery :lol: Przeczytałam właśnie cały wątek, słodkie maluszki :love: , to drugie zdjęcia faktycznie suuuper! :102:
Ramireza

Re: Roczna świnka w ciąży!!!

Post autor: Ramireza »

Serce mnie boli, że będę musiała oddać największego świntucha samczyka i najładniejszego. Miałam go dać koleżance, do drugiego samczyka, ale jak zobaczyłam jak tam by żył...Na zasadzie druga świnka dla drugiego dziecka w klatce 60... Po dwóch dniach dzieci nie zajrzą do klatki...Nie o to żebym miała coś do dzieci. Posiadanie zwierzątek uczy do nich miłości, ale to powinien być zwierzak całej rodziny, o którego wszyscy dbają. Dlatego dla samczyka muszę znaleźć domek, a nie chcę dawać go przypadkowym ludziom. Czy mogę dać go do adopcji przez Stowarzyszenie? U mnie może być do czasu adopcji.
Awatar użytkownika
doma2005
Posty: 845
Rejestracja: 02 sie 2017, 12:01
Miejscowość: szczecin
Kontakt:

Re: Roczna świnka w ciąży!!!

Post autor: doma2005 »

Śliczne świneczki, jakie umaszczenie ładne. :buzki:
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Roczna świnka w ciąży!!!

Post autor: kimera »

Oczywiście, że możesz go wystawić do adpcji przez stowarzyszenie. Szkoda byłoby chłopaka, twoje pierwsze "dziecko" oddać do domu, gdzie nie będą o niego odpowiednio dbać.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Roczna świnka w ciąży!!!

Post autor: Cynthia »

Jeśli będziesz chciała wystawić przez Stowarzyszenie, napisz od Oldzah ona Cię pokieruje, powie jakie papiery trzeba podpisać itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża i wychowywanie młodych”