Krew z nosa

Zapalenie górnych dróg oddechowych, zapalenie płuc, astma, katar, przeziębienie;

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
Ewa21

Krew z nosa

Post autor: Ewa21 »

Witam. Mam pewien problem. Od jakiegoś czasu tj miesiąca lub więcej moja świnka zaczęła kichać coraz częściej więc poszłam z nia do weterynarza okazało się , że jest przeziębiona i dali jej zastrzyki, przeziębienie minęło a ona dalej kichała i zaczęła jej lecieć z jednej dziurki wydzielina i znowu poszlam z nią do weterynarza i przepisał jej antybiotyk w syropie i to dalej nic nie pomogło i zaczęła jej lecieć krew z jeden dziurki tzn jak kichała to była czerwona wydzielina. U weterynarza powiedzieli, że to może ma uczulenie na trociny więc zakupiłam kocyk dry bed i dalej kicha mimo to. Później myśleliśmy, że może to od pylacego siana i zmieniłam na inne nie pylace i dalej nic nie dało aż weterynarz przepisał krople do nosa dla niemowląt do 5 miesiąca życia na początku myślałam, że pomaga bo mniej kichała i nie pojawiła się krew ale za jakiś czas znowu była wydzielina kichała i od czasu do czasu krew jej leci dalej. Weterynarz nie może już nic zrobić bo nie mają takiego sprzętu do noska dla swinek aby zbadać. Jak dam jej sianko to na początku jest dobrze a późnej zaczyna kichać i mi się wydaję, że ma alergie na siano chociaż wcześniej nigdy nic takiego nie miała a mam ją ponad 2 lata. Co mogę jeszcze zrobić ? Czy ktoś miał podobną sytuację ? Liczę na odpowiedź bo nie wiem co mogę więcej zrobić a chce aby jej to przeszło. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Krew z nosa

Post autor: martuś »

Chyba musisz zmienić weta i zrobić śwince badania (nie powinna dostawać tyle antybiotyków "w ciemno"). Pierwsze co to kompleksowe rtg głowy (może ma przerośnięte korzenie zębowe, problem z zatokami, a może coś jej wpadło do noska i cały czas podrażnia).
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Ewa21

Re: Krew z nosa

Post autor: Ewa21 »

Właśnie w poniedziałek jadę do specjalisty do Wrocławia bo u mnie już nic więcej nie mogą zrobić. Też mi się to wydawało dziwnie, że dali jej tyle antybiotyków i to jako zastrzyk a późnej w syropie gdzie nic nie pomogło. Kazali mi dawać te krople dla niemowląt bo może jak będzie coś miała w nosku to wykicha to.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ oddechowy”