Pomocy..

Potrzebujesz pomocy? Napisz tutaj!

Moderator: pastuszek

Casia

Pomocy..

Post autor: Casia »

Witam Miłosników tych cudnych stworzen..i prosze Was o pomoc
Zagladałam tu nieraz ..ze wzgledu na moja chorobe (nowotwór) nie moge opiekowac sie moimi swinkami . Dwie łyse samiczki czarne ok 3letnie, zzyte bardzo ze soba . Lunorkowi i Joli z forum chwaliłam sie kiedys, wysyłajac zdjecia swinek. Tak bardzo mi zalezy aby trafiły w dobre rece. Serce mi peka ale nie mam wyjscia. Jestem z małopolski ok Nowego Sacza.
Oczywiscie z klatka 100cm z wyposazeniem. Zdjecia moge wysłac na meila bo tu nigdy mi sie nie udawało. Oddam osobom wyłacznie z Waszego polecenia. Swinki nie moga byc rozmnazane , nigdy nie rodziły. Jesli ktos Was chciałby miec swinki skinny i zapewni dziewczynom wspaniała opieke i nie rozdzieli ich , bede przeszczesliwa. Swinki sa zdrowe (jedza Cavie Nature, podłoze dry bed) . Miały rok temu usunete kaszaki i wszystko ładnie sie zagoiło bez sladu i nie odrosło.
z góry dziekuje za pomoc
Casia
Awatar użytkownika
zwierzur
Posty: 3804
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:59
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomocy..

Post autor: zwierzur »

Casia, ale Ty tak już? Na cito, tu i teraz?! Gotowa na to rozstanie jesteś? Ty nie chcesz d l a n i c h być - dziś, jutro, pojutrze...?! Ja się nimi zaopiekuję na czas Twojej choroby, jak teraz nie możesz. Do odbioru w każdej chwili. Ale nie żegnaj się jeszcze... Póki życia, póty nadziei... Trzymam! Zdrówka życzę! Walcz, bo to "bydlę" da się pokonać!
Dobre chwile są jak wisienki na torcie...
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7719
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Pomocy..

Post autor: jolka »

Casia ja nie wiem co mam napisać, Naprawe łzy same lecą, Wydaje mi się, ze niedawno pisałysmy coś na maila, chyba własnie o kaszakach, pamiętasz? Nie zostawimy Cię samej z tym problemem . Pozwól pomysleć... proszę tez przemysl, zobacz.. zwierzur kochana jesteś :buzki:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomocy..

Post autor: lunorek »

O mój Boże... Casia, tak strasznie mi przykro :( Pamiętam jak i ile TY o nich pisałaś i jak bardzo kochasz te świnki. Pomożemy. Nie martw się. Może nie chcesz ich jednak oddawać na stałe? Zwierzur dobrze radzi. Może jak się podleczysz i nabierzesz sił to będziesz chciała, żeby dziewczynki wróciły jednak do Ciebie? Nikt ich nie rozdzieli, nie pozwolimy na to. Przytulam Cię z całego serca. Walcz dziewczyno ile sił!!! Będzie dobrze.
Casia

Re: Pomocy..

Post autor: Casia »

Boze jak sie ciesze ze odpisałyscie....Ja mam 5 swinek , tak ze szczescia po chorobie sie doswiniłam :D . Dwie jeszcze jakos ogarne, maz tez . To nie była łatwa i szybka decyzja. Wydawało sie ze bedzie wszystko ok . Niestety znowu szpitale, kolejna operacja, chemia, zreszta co ja tu ...same wiecie "czym to sie je" .

Do Krakowa mogłabym je dowiesc...Zwierzurku, Lunorku, Jolu jak to zrobic..

Tak bardzo Wam dziekuje Kochane :please: serce by mi pekło jakbym miała tak przypadkowym ludziom oddac. Co nie znaja łysoli. One mieszkaja w we trzy w klatce ale dwie czarnule trzymaja ze soba a "dzidzia" tak osobno , indywidualistka 8-). Sa kochane . Mała jeszcze płochliwa ale uwielbia byc na kolanach :love: . Ogolnie sa drobnymi swinkami ok 850 -900 gr. Basia jest na zdj. miniaturce.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2017, 8:40 przez Casia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomocy..

Post autor: lunorek »

Będzie dobrze. Dziewczyny pomogą. Jola przeszkoli zwierzura w kwestii łysoli, a łysolki do odbioru tak jak zwierzur napisała: jak już wszystko będzie dobrze. Zdrówka!!! :love:

PS> Będzie trzeba poszukać transportu. W Krakowie jest nasza znajoma hodowczyni, Zosia. Zna ludzi z CCoP. Napiszę do niej i zapytam czy nie będą przerzucane jakieś świnki do Wawy. Ewentualnie będzie trzeba nadać temat tu w Spśm lub na fb. Potrzebny będzie ktoś kto jedzie na trasie Kraków - Wawa.
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7719
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Pomocy..

Post autor: jolka »

Casia to świnki będą dwie czy trzy do oddania? A teraz mieszkają razem? Ten wątek bedzie chyba przeniesiony do działu naszego wewnetrznego- odbiory, bo tutaj to raczej nie powinien być, a z Tobą będziemy Kochana pisac na pw , maila..
:think: Dopiero z Karkowa miałam gosci po moje tymczaski ;)
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Casia

Re: Pomocy..

Post autor: Casia »

Dziewczyny przed chwila otrzymałam wiadomosc ze Pani doktor weterynarz zabierze je do siebie :-) . Wszystkie trzy razem .
Jolu , dwie musza mieszkac razem . Ta trzecia mała, mogłaby byc np do drugiej swinki .

Takze nie bede juz robic Wam zamentu, ale chyle czoła przed Wami ze mogłam liczyc na pomoc . Dziekuje ....jestescie WSPANIAŁE. Mam nadzieje ze dam rade ogarnac dwójke która mi zostanie.
!!!!!!!!!!!! :please:
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomocy..

Post autor: lunorek »

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Casia pisz na pw i dawaj znać co u Ciebie jeśli będziesz chciała i miała siłę pogadać :buzki:
Awatar użytkownika
zwierzur
Posty: 3804
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:59
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomocy..

Post autor: zwierzur »

Casia, jakby Ci czegoś było trzeba... :buzki:
Dobre chwile są jak wisienki na torcie...
Zablokowany

Wróć do „Pomóżmy sobie nawzajem”