[WROCŁAW] Lek. wet. Patrycja Bednarz-Hebel - kardiolog

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

[WROCŁAW] Lek. wet. Patrycja Bednarz-Hebel - kardiolog

Post autor: pastuszek »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Patrycji Bednarz-Hebel.

Przyjmuje:
Klinika weterynaryjna dr n. wet. Dariusz Niedzielski
ul. B. Krzywoustego 105 / 22
51-166 Wrocław
Tel: 71 339 82 48; 790 667 914

Planowane konsultacje kardiologiczne umawiane są telefonicznie bezpośrednio z lek. wet. Patrycją Bednarz-Hebel 660797919 lub poprzez e-mail: bednarz.patrycja@gmail.com

Godziny konsultacji kardiologicznych:
Poniedziałek 8-14
Wtorek 17- 22
Środa 8-14
Piątek 8-14/ lub 17- 22


Pani dr ma swoją stronę http://www.kardiovet.pl/index.php Można tam znaleźć informacje o innych miejscach, w których przyjmuje oraz jak się przygotować do wizyty.


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.

Zuzia pisze:Przez poltorej roku prowadzila moja Hipcie, ktora chorowala na wodosierdzie i kardiomiopatie rozstrzeniowa. Pani doktor jest nie tylko doskonalym weterynarzem ale ma tez wspaniale nastawienie do zwierząt. Przyjmuje tutaj: http://www.klinikapsaikota.pl/
Od siebie dodam, że Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jak i jego opiekuna. Szczegółowo prześledziła na początku wizyty całą dokumentacje choroby Stefana, wypytała się o wszystko. Zadbała w czasie badania o jego wygodę - podłożyła mu pod łapki wałek co by się mógł oprzeć, nie robiła nic na siłę. Po badaniu szczegółowo wyjaśniła co tam mu w serduszku gra, co z tego wynika/wyniknie i co można zrobić. Wynik badania, zalecenia oraz skany z usg dostałam również na email.
Awatar użytkownika
urszula1108
Posty: 3209
Rejestracja: 16 maja 2014, 18:01
Miejscowość: Nadolice Wlk/Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] Lek. wet. Patrycja Bednarz-Hebel - kardiolog

Post autor: urszula1108 »

Dwa razy byłam ze świnkami na echu serca. Pani doktor ma niesamowite podejście zarówno do zwierząt jak i ich właścicieli. Tak jak pisze pastuszek - nie robi nic na siłę. Cierpliwie przeprowadza badanie, a wizyta trwa tak długo, aż będzie mieć pewność, że wszystko zostało sprawdzone.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”