Wiewiórek, Konik (Warszawa) - uratowane :D

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Wiktoria

Re: Wiewiórek, Konik i Białasek szukają nowych domków (Warsz

Post autor: Wiktoria »

Napewno się uda :fingerscrossed: :fingerscrossed:
DankaPawlak

Re: Wiewiórek, Konik i Białasek (Warszawa) wst. rezerwacja

Post autor: DankaPawlak »

Wczoraj Wiewórek (psudo Malizna) zrobił coś, czego nigdy nie zrobiła żadna ze świnek, którymi się zajmowałam.
Mały skoczył w górę na wysokość około 25 cm !!!!
Ta mała słodka, brunatna kuleczka tak się wkurzyła na Muńka, że wskoczyła z poziomu podłogi na rozstawione pudełko od pizzy pod którym ukrywał się Munio. Na szczęście nie doszło do zęboczynów.

W czasie gdy łapałam wojowniczą Maliznę, Konik i Białasek tak darły w klatce, że Wiewiórkowi dzieje się krzywda, że zapukała sąsiadka mieszkająca obok.
Wsadziłam go do klatki i wyjęłam na wybieg Konika i Białaska. Gdy tylko Wiewór zobaczył, że został sam, zaczął głośno lamentować, szukać swoich świnek, a końcu przejmująco je wołać. Do lamentu dołączyły się nawet moje 3 świnki i wydaje mi się, że wszystkie 6 było słychać nawet w Śródmieściu.

A oto skacząco - rozrabiający Wiewiórek w wersji "jestem bardzo mały i bardzo grzeczny"
Obrazek
Ann

Re: Wiewiórek, Konik i Białasek (Warszawa) wst. rezerwacja

Post autor: Ann »

DankaPawlak pisze:W czasie gdy łapałam wojowniczą Maliznę, Konik i Białasek tak darły w klatce, że Wiewiórkowi dzieje się krzywda, że zapukała sąsiadka mieszkająca obok.
No to nieźle :o
Na zdjęciu wygląda tak słodko i niewinnie :D
elka_w

Re: Wiewiórek, Konik i Białasek (Warszawa) wst. rezerwacja

Post autor: elka_w »

Wiewiórek to cały mój Franiu jaaaaa :szczerbaty:
DankaPawlak

Re: Wiewiórek, Konik i Białasek (Warszawa) wst. rezerwacja

Post autor: DankaPawlak »

Moje tymczasy mają naprawdę szczęście :D

Białasek, kochany przylepek zamieszka z bardzo miłym prosiaczkiem Pani Pauliny.
Będzie miał tam jak w raju, bo nowa właścicielka planuje dużą przestrzeń dla obu miśków i hoduje nawet dla nich trawę.
Świnek przeprowadzi się do domu stałego ok. 15 października. Dom stały Białaska znajduje się w Warszawie.
Rozmowa wstępna odbyła się dzisiaj i została przeprowadzona przeze mnie i Beatrycze.

Konik i Wiewiórek czekają na wizytę wstępną u Pani Karoliny, która planowana jest w tę niedzielę.
Z tego co wiem, Pani Karolina już prewencyjnie zakupiła im klatkę 120 i przygotowuje się do przyjęcia dynamicznego duetu :)

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, trzy prosiaczki zamieszkają w stałych domkach za mniej więcej 2 tygodnie :jupi:
DankaPawlak

Re: Wiewiórek, Konik i Białasek (Warszawa) wst. rezerwacja

Post autor: DankaPawlak »

Update: Białasek jest do adopcji.
Świneczek może być łączony z innym spokojnym samczykiem, na dzień dzisiejszy będzie to Czarny od Palatiny.
Jeśli chłopaki się dotrą, dostaną osobny wątek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”