Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Gosienia

Maniek, Zosia i .... "babcia" Bunia[*]

Post autor: Gosienia »

Dzień dobry :)

Jesteśmy tu z Mańkiem nowi i postanowiliśmy się przywitać. Maniek pojawił się w moim życiu przypadkiem w październiku 2016 roku. Został podrzucony do gabinetu weterynaryjnego (dosłownie - został zawieszony na klamce drzwi wejściowych) Widocznie się komuś znudził. Miał zapalenie płuc i był mocno przestraszony... No i zakochałam się w tym małym stworku :love:
Po wyleczeniu dostał chłopak nowe lokum u mnie i mieszkamy sobie razem.
Maniek to chłopak z charrrrrrakterkiem, lubi swoją panią czasem postraszyć ząbkami, ale generalnie to jest super świń. Nie przepada za przytulaniem, ale jak ma dobry humor to na kolankach trochę poleży. Nawet świnkostopę czasem pokaże ;) Jest gadatliwy i uwielbia biegać po dywanie z prędkością światła. Co ciekawe, z dywanu nie schodzi... Reszta pokoju zupełnie go nie intersuje.
Ulubionym zajęciem Mańka jest wylegiwanie się na swoim hamaczku i oczywiście jedzenie. Niesamowite, ile taki mały świnek potrafi pochłonąć żarcia...

Na dowód tego, że Maniek to przepiękny świń, załączamy kilka fotek ;)

Maniek wita wszystkich forumowiczów i przesyła buziaki :buzki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 sie 2018, 16:38 przez Gosienia, łącznie zmieniany 3 razy.
Anulka1602

Re: Maniek :)

Post autor: Anulka1602 »

Nie widzę zdjęć :idontknow:
Gosienia

Re: Maniek :)

Post autor: Gosienia »

O rzeczywiście... Chyba coś zrobiłam źle, ale nie wiem co... Poczytam i naprawię :)
Gosienia

Re: Maniek :)

Post autor: Gosienia »

Wiedza dotycząca wstawiania zdjęć jest jednak dla mnie wiedzą tajemną :lol: Mimo, że wstawiam według tego co jest napisane w pomocy, to i tak zdjęć nie widać. W związku z tym wstawiam po prostu linki do zdjęć Maniutka. A w międzyczasie postaram się douczyć jakoś ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A gdyby ktoś wiedział co robię nie tak i czemu te zdjęcia się nie wyświetlają to bardzo proszę o radę...

Poprawiłam. kimera
Anulka1602

Re: Maniek :)

Post autor: Anulka1602 »

Piękniusio słodziusi przystojniaczek :love: :love: :love:
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: Maniek :)

Post autor: Chryzantem »

już tłumaczę jak wstawić zdjęcia - jak wrzucisz fotkę na stronę hostingową, klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem myszy i wybierasz "Pokaż obraz". potem kopiujesz adres z przeglądarki, i tutaj już na forum wklejasz go pomiędzy Obrazek.
czyli tak [ img]https://images83.fotosik.pl/766/596ffbe5239ac175gen.jpg[/img] (ale bez spacji w img ;) ). kod IMG masz na przycisku u góry, kiedy piszesz posta, więc od razu masz cały kod jak go klikniesz. i efekt końcowy, voila:

Obrazek

zawsze możesz zacytować mojego posta i sprawdzić, jak wkleiłam.
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
Chocolate Monster

Re: Maniek :)

Post autor: Chocolate Monster »

Jaki śliczny świnek :love: Na pewno ucieszyłby się z kumpla ;)
Gosienia

Re: Maniek :)

Post autor: Gosienia »

Dziękuję za podpowiedź :) Następnym razem już pójdzie łatwiej wstawianie zdjęć mojego pupila.

Myślimy już z Mańkiem o koledze dla niego, bo chyba mu smutno troszkę jak zostaje sam w domu. W przyszłym tygodniu idziemy do dr Ziętka na badania, żeby zobaczyć czy Maniutek zdrowy i będziemy się rozglądać powoli za towarzyszem dla niego. Boję się troszkę łączenia, bo ja nigdy tego nie robiłam. Martwię się, że Maniek pogryzie nowego kolegę, bo on czasami potrafi z ząbkami wyskoczyć na ludzia :? Ale szczęście mojego świnka ważniejsze niż moje strachy ;)
dorina
Posty: 141
Rejestracja: 17 lis 2016, 19:45
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Maniek :)

Post autor: dorina »

Witamy na forum.Maniek mial szczescie ze trafil na Ciebie. Kumpel dla Manka to nardzo dobry pomysl swinki to stworzenia stadne a Maniek wyglada na mloda swinke wiec mialby kumpla do zabawy.
Na forum jest napisane duzo o laczeniu swinek wiec bedzie Ci latwiej. Moze pomyslisz o adopcji swinki z SPSM wtedy nie bedzie problemu gdy laczenie nie wyjdzie. Doktor Zietek to najlepszy wet od gryzoni w Lublinie.
Od 07.04.2018. - 26.12.2020 Tofik wieczne DT u Ewy i Michała
Za TM Rubis 11.12.2015-19.03.2018 może czas zaleczy rany..
Gosienia

Re: Maniek :)

Post autor: Gosienia »

Mam z Mańkiem właśnie taki plan, żeby przygarnąć do nas kolegę ze Stowarzyszenia :) Czytałam już sporo na temat łączenia świnek i może jakoś dam radę ;)

Maniutek pozdrawia ze swojego ulubionego hamaczka :love:

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”