"Przekroczono limit logowania" - WYTŁUMACZENIE

Tutaj znajdują się ważne komunikaty od Zarządu/Administratorów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

"Przekroczono limit logowania" - WYTŁUMACZENIE

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Drodzy Użytkownicy!
Wielokrotnie zgłaszano mi problemy z logowaniem się w ostatnim czasie. Problem dotyczył domniemanego przekroczonego limitu logowania, który zmusza użytkowników do wprowadzenia wyniku równania.
To wszystko ma związek z poprawą bezpieczeństwa na forum, czyli zainstalowaniem certyfikatu bezpieczeństwa. Na chwilę obecną trwają próby zoptymalizowania skryptu forum do wymagań protokołu, aby usprawnić jego użytkowanie. Na razie jednak logowanie za pomocą captchy jest wymagane.
Dane na forum są bezpieczne i chronione, są nawet bezpieczniejsze niż wcześniej. Nie bójcie się o to!

Kilka sytuacji i ich rozwiązania:
  • Dostaję informację o przekroczonej liczbie logowań mimo pojedynczej próby. Dlaczego?
    Tak działa skrypt. Informuje Cię o potrzebie weryfikacji używając nietrafionych słów. :) Najczęściej nie oznacza to próby włamania na konto, jeżeli jednak posiadasz uzasadnioną obawę, że ktoś próbował dostać się na Twoje konto bez Twojej wiedzy, napisz na admin@forum.swinkimorskie.eu. Przyjrzę się sprawie!
  • Nie widzę równania do rozwiązania.
    Odśwież stronę, a jeżeli to nie pomoże - usuń pliki cookies i zrestartuj przeglądarkę.
  • Mimo wpisywania poprawnej odpowiedzi, nie mogę się zalogować.
    Należy usunąć pliki cookies i zrestartować przeglądarkę.
  • Nie mam problemów z logowaniem, nie muszę rozwiązywać równania.
    Ciesz się! :D
Jeżeli nadal nie potrafisz zalogować się na konto, obawiasz się przechwycenia danych lub masz inny problem, zapraszam do kontaktu admin@forum.swinkimorskie.eu.

:spsm:
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia”