Teddy Noora (Viva! Gryzonie) i Kari Black (SPŚM)

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Gorgofone
Posty: 504
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:33
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Pago i Malutka. Tosia Kruszynka [*], Margaret [*], Lomi

Post autor: Gorgofone »

Muszę tutaj wspomnieć, że znowu spodziewamy się dziecka. Niestety, kilka dni temu przewróciłam się idąc po zmroku do przedszkola i chociaż wszystko wskazywało na to, że nic się nie stało (wkraczam już w trzeci trymestr), jakaś myśl nie dawała mi spokoju, dlatego też w piątek zdecydowałam się na wizytę w szpitalu, by mieć 100% pewności, że nie doszło do żadnych komplikacji.
Z rana wrzuciłam świnkom ogórka. Odnotowałam, że Susan siedzi pod hamaczkiem i się trzęsie. Myślałam, że znowu Teddy była dla niej napastliwa ze swoją przyjaźnią (że może nawet ją pogryzła?) lub też że pogłębiają się jej problemy neurologiczne (niedowład tylnych nóg ostatnio bardzo się nasilił, rozmawialiśmy o tym, że trzeba będzie z nią pojechać do Kajmana). Po kilkugodzinnym pobycie w szpitalu, który oczywiście zakończył się pomyślnie, wróciłam do domu i nie przywitało mnie zwykłe kwiczenie Teddy. Poszłam sprawdzić, co się stało.
Teddy siedziała jak truś pod jedną ze swoich wiszących norek. Susan była tam, gdzie ją zostawiłam. Zimna.
Ponieważ niedawno przeprowadziliśmy się pod Pruszków, nie mamy dostępu do polecanej p. dr Ilony i nie miałam warunków, by zabrać ją na sekcję. Jedynie zawiozłam ją do najbliższego gabinetu (Na 4 Łapy) i tam zostawiłam ciałko.
Od razu umówiłam w Kajmanie wizytę z Teddy: badanie kału i może morfologię? na wtorek. Darth tam pojedzie z Młodym, a ja w tym czasie będę oglądać Młodszego na USG.
<3 Teddy Noora i Kari Black <3 Za TM: Susan Sto Helit, Kapitan Morgan, Sułtanka Churrem, Hollywood Hootspig, Ser Pigletius, Zyzia Tłuścioszek, Pisia Gągolina
Awatar użytkownika
Gorgofone
Posty: 504
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:33
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Pago i Malutka. Tosia Kruszynka [*], Margaret [*], Lomi

Post autor: Gorgofone »

Z powodów finansowych planowaliśmy zrezygnować zbadania, jednak Chrumka nas podkręciła ;)
Na początku planowałam starać się o adopcję Czarnuszki, ale Darth zasugerował Moro, bo może ktoś się znajdzie chętny na matkę z córką.
Trzymajcie kciuki za wyniki Teddy. I za towarzystwo dla niej :)
<3 Teddy Noora i Kari Black <3 Za TM: Susan Sto Helit, Kapitan Morgan, Sułtanka Churrem, Hollywood Hootspig, Ser Pigletius, Zyzia Tłuścioszek, Pisia Gągolina
Awatar użytkownika
Gorgofone
Posty: 504
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:33
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Pago i Malutka. Tosia Kruszynka [*], Margaret [*], Lomi

Post autor: Gorgofone »

Tak, wiem, że powiększenie rodziny będzie kosztowne i dwie świnki będą kosztowne. Jednak nie zrobimy tego Teddy, ona potrzebuje towarzystwa. Darth ma rację: to najbardziej stadna z naszych dotychczasowych świnek (Pago był stadny, ale przede wszystkim napalony). Natomiast życie zweryfikuje, czy w przyszłości będziemy kontynuować świńską przygodę... W sumie chciałabym.
<3 Teddy Noora i Kari Black <3 Za TM: Susan Sto Helit, Kapitan Morgan, Sułtanka Churrem, Hollywood Hootspig, Ser Pigletius, Zyzia Tłuścioszek, Pisia Gągolina
Awatar użytkownika
Gorgofone
Posty: 504
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:33
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Pago i Malutka. Tosia Kruszynka [*], Margaret [*], Lomi

Post autor: Gorgofone »

Tak się prezentuje Teddy:
Obrazek
A tutaj zdjęcie z sylwestra:
Obrazek
<3 Teddy Noora i Kari Black <3 Za TM: Susan Sto Helit, Kapitan Morgan, Sułtanka Churrem, Hollywood Hootspig, Ser Pigletius, Zyzia Tłuścioszek, Pisia Gągolina
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23052
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Pago i Malutka. Tosia Kruszynka [*], Margaret [*], Lomi

Post autor: porcella »

Tak, świnki bardzo pragną towarzystwa!
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
Chrumka
Moderator globalny
Posty: 2036
Rejestracja: 10 lip 2013, 7:56
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Praga Południe
Kontakt:

Re: Pago i Malutka. Tosia Kruszynka [*], Margaret [*], Lomi

Post autor: Chrumka »

:fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Gorgofone
Posty: 504
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:33
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Pago i Malutka. Tosia Kruszynka [*], Margaret [*], Lomi

Post autor: Gorgofone »

Teddy - prawdziwa samica alfa - schowała się przed wizytą adopcyjną. Przynajmniej ne narobiła mi wstydu i nie odciągnęła podkładów, by się zsiusiać bezpośrednio na dno klatki -_-
<3 Teddy Noora i Kari Black <3 Za TM: Susan Sto Helit, Kapitan Morgan, Sułtanka Churrem, Hollywood Hootspig, Ser Pigletius, Zyzia Tłuścioszek, Pisia Gągolina
Awatar użytkownika
Gorgofone
Posty: 504
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:33
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Pago i Malutka. Tosia Kruszynka [*], Margaret [*], Lomi

Post autor: Gorgofone »

Czyżby Teddy miała za 2 dni spotkać się z nową koleżanką??? :o <3
<3 Teddy Noora i Kari Black <3 Za TM: Susan Sto Helit, Kapitan Morgan, Sułtanka Churrem, Hollywood Hootspig, Ser Pigletius, Zyzia Tłuścioszek, Pisia Gągolina
Awatar użytkownika
Gorgofone
Posty: 504
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:33
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Teddy Noora i Kari Black

Post autor: Gorgofone »

Dziewczyny łączy miłość trudna i pełna wyrzeczeń ;) Jednak akceptują się w pełni i wszystko wskazuje na to, że Kari będzie rządzić, co jest potwornym ciosem prosto w małe serduszko Teddy ;) No, ale raz na śwince, raz pod świnką ;)
Bardzo dziękujemy Chrumce za zaufanie :)
Wspólne podjadanie Cavia Complete:
Obrazek
Teddy w pełnej krasie Kari tradycyjnie w toalecie ;)
Obrazek
<3 Teddy Noora i Kari Black <3 Za TM: Susan Sto Helit, Kapitan Morgan, Sułtanka Churrem, Hollywood Hootspig, Ser Pigletius, Zyzia Tłuścioszek, Pisia Gągolina
Awatar użytkownika
Chrumka
Moderator globalny
Posty: 2036
Rejestracja: 10 lip 2013, 7:56
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Praga Południe
Kontakt:

Re: Teddy Noora (Viva! Gryzonie) i Kari Black (SPŚM)

Post autor: Chrumka »

:love: :love: :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”