olx...

Kwestie prawne dotyczące zwierząt

Moderator: Dzima

Chocolate Monster

Re: olx...

Post autor: Chocolate Monster »

Gorzej jak specjalnie obniży cenę...
Awatar użytkownika
Milkaa
Posty: 264
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:16
Miejscowość: ok. Nowego Sącza
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: olx...

Post autor: Milkaa »

Chyba chciałaś napisać podwyższy, bo jak obniży to dobrze :lol: . Więc módlmy się by obniżył cenę :pray:
Chocolate Monster

Re: olx...

Post autor: Chocolate Monster »

Jak obniży to będzie większe prawdopodobieństwo,że pójdą na węże
Awatar użytkownika
Milkaa
Posty: 264
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:16
Miejscowość: ok. Nowego Sącza
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: olx...

Post autor: Milkaa »

A no tak... :(
Nie lubię węży! :sadness:
wilczurka

Re: olx...

Post autor: wilczurka »

Satysfakcje będe miała jak przekonam tego chodowce.Dobra nie zgodzi się raz to dostanie spam ode mnie a jak taki ciężki będzie do przekonania i po parunastu waiadomościach się nie uda to dopiero moge uznać że próbowałam.Narazie jedną wysłałam.
Awatar użytkownika
Milkaa
Posty: 264
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:16
Miejscowość: ok. Nowego Sącza
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: olx...

Post autor: Milkaa »

Myślę że spam nie rozwiąże sprawy. Jeśli będziesz mu spamować, zdenerwuje się i Bóg wie co za tymi świnkami zrobi.
wilczurka

Re: olx...

Post autor: wilczurka »

Milkaa pisze:A no tak... :(
Nie lubię węży! :sadness:
No ja nie mam nic przeciwko nim i zdaje sobie zprawen że muszą jeść co 2tygodnie....Ale w ich diecie nie ma świnek...Ani królików są tylko małe nowonarodzone myszki lub szczury,mogą być też dorosłe myszy lub szczury...Ale taka myszka która nie ma jeszcze świadomości istnienia,chociaż co ja gadam osobniki dawane wężą powinny być chore lub martwe.A świnki tutaj są już napewno miesięczne...I wogóle węże powinn być roślinożerne :( chociaż sposób w jaki napisałam wiadomość nie jest ani obrazliwa ani nie powinna obrazić pseudo i jak ma troche rozumu to chociaż podwyższy cene.(nie wiadomo) ciekawe czy wogóle odpisze...
wilczurka

Re: olx...

Post autor: wilczurka »

To napisałam:
Witam.Wie pan że przez taki chodowle świnki lądują wtedy jako pokarm dla węży lub do innych takich chodowli,albo do ludzi których nie przemyślą decyzji i oddają...Widze że państwo nie selekcjonuje osobników które oczywiście potem rodzą chore młode.Krzywdzi je państwo w taki oto sposób.Do adopcji do stowarzyszenia pomocy świnkom morskim ląduje mnóstwo bardzo mnóstwo świnek.Tak jest dużo bezdomnych świnek.Krzywdzonych,zabijanych żywcem przez węże.Wierze jednak w każdego człowieka i mam nadzieje by pan zaprzestał tej chodowli i oddał je w ręce stowarzyszenia.Wiem że moja prozba może zostać zignorowana ale licze jednak by troche państwo zmieniło nastawienie i nie było jak te inne pseudo chodowle.Nie jedna jest taka chodowla...Jestem miłośniczką świnek i chce tylko dla nich dobra.Pozdrawiam państwo i małych państwa współlokatorów. http://forum.swinkimorskie.eu/SPSM/

Przeczytana 4 godz. temu...
Awatar użytkownika
Milkaa
Posty: 264
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:16
Miejscowość: ok. Nowego Sącza
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: olx...

Post autor: Milkaa »

Też nie mam nic przeciwko wężom, ale po prostu niezbyt za nimi przepadam, nie tylko z tego względu że jedzą świnki.

Wiadomość całkiem ok, bardzo uprzejma, ale myślę że mogłaś napisać hodowla a nie chodowla, i Stowarzyszenie Pomocy Świnką Morskim od dużych liter. Chodzi mi głównie o to, że przez te, co prawda nie jakieś specjalnie duże błędy, ten hodowca może pomyśleć, że jesteś jakimś głupim dzieciakiem który próbuje mu wmówić jakieś głupstwa których absolutnie nie trzeba słuchać, kiedy to nie jest prawdą.
wilczurka

Re: olx...

Post autor: wilczurka »

Nie koniecznie ty też popełniłaś błąd *świnkom :D a ja pisałam kiedyś hodowla lub hodowla to mi zwrócono uwage ale masz racje.Ale to zły nawyk mam problemy z poprawnym pisaniem...dyslekcja...Staram się pisać poprawnie bo miałam na forum już z tym problemy ale czasami poprostu nie dopisze litery,zapomne lub zle klikne...Ale oceny z Polskiego mam spoko ;) A za wężami też nie przepadam ale ostatnio tak mnie kusi by pogłaskać takiego :szczerbaty: Ej mam pomysł a może każda z nas napisze podobną wiadomość a wtedy hodowca pomyśli że coś w tym jest...Tylko wy spróbujcie poprawnie? :think:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ochrona zwierząt - przepisy”