wklęsłe biodro swinki

Złamania, stłuczenia, problemy mięśniowe, mniejsza ruchliwość;

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
Anett

wklęsłe biodro swinki

Post autor: Anett »

Moja swinka od 3 dni zrobiła się dziwna. Pierwszego dużo piszczala, ale nie zauważyłam żeby się z nią coś działo. Drugiego jej skóra trochę poczerwieniala , lecz juz nie piszczala tak jak dnia poprzedniego. A dzisiaj zauwazylam ze cos sie dzieje z jej nogą, przy samej gornej czesci ciala nogi zrobila sie wklesla :shock: jest bardziej czerwona i spada jej temperatura ciala. Nie wiem co sie dzieje. Prosze o pomoc. Czy jakos mozna jej teraz pomuc. Do weterynarza dopiero rano. Boję się o nią.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2017, 1:01 przez Anett, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23055
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Pomocy. !!!

Post autor: porcella »

Nikt tu nie jest wetem...
Czy świnka je? wypróżnia się? Najlepsze, co mozesz zrobić, to zapewnić jej ciepło (kocyk), siano i wodę. A rano do weta.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Anett

Re: Pomocy. !!!

Post autor: Anett »

Wypruznia się często a je coraz mniej. Sianko i wodę ma cały czas a siedzi w ciepłej czapce. Temperatura sie podwyszyla ale ona wygląda zle, a ta noga strasznie.
Anett

Re: wklęsłe biodro swinki

Post autor: Anett »

Dodam że swinka bardzo schudła. Jak dodać zdjęcie. ?
Anulka1602

Re: wklęsłe biodro swinki

Post autor: Anulka1602 »

Ja nie jestem specjalistką od świnek bo sama mam świnki dopiero od września ale z tego co czytałam o świnkach i wiem od weterynarza to każdy spadek wagi u świnek zwiastuje jakąś chorobę także bierz jak najszybciej świnke do weterynarza bo może jej być coś poważnego. Trzymam kciuki za twojego pupila i życzę zdrówka.
Anett

Re: wklęsłe biodro swinki

Post autor: Anett »

Swinka umarla w nocy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Anulka1602

Re: wklęsłe biodro swinki

Post autor: Anulka1602 »

Bardzo mi przykro!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ ruchowy”