V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Tutaj możesz podyskutować o imprezach w których weźmie udział Stowarzyszenie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13492
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: pucka69 »

Dostaliśmy taki mail:
Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do naszej zeszłorocznej rozmowy przesyłam w załączeniu informację o kolejnej edycji organizowanego przez Fundację Nauka i Kultura V Rodzinnego Pikniku Zwierzaka, który odbędzie się w Krakowie w dniach 20 i 21 maja 2017 roku na Krakowskich Błoniach.
Piknik jest przede wszystkim wydarzeniem o bardzo pozytywnym, przyjacielskim i radosnym wydźwięku, gdzie każdy posiadacz zwierzęcia lub jego miłośnik znajdzie coś dla siebie.
Krakowianie wykorzystują ten dzień, by uzyskać jak największą ilość informacji w ramach konsultacji, rozmów i spotkań z osobami, które specjalizują się w tematyce zwierzęcej.
Z roku na rok cieszy się on coraz większą sympatią Krakowian.
Pomimo tego, że na jednej przestrzeni, obok siebie są psy, koty, gryzonie, ryby i gady nigdy nie było żadnych problemów ze zwierzętami jakby wiedziały, że są gośćmi na specjalnie dla nich przygotowanym "święcie".
Nie ulega wątpliwości, że dzisiejszego Klienta, Konsumenta należy zaskakiwać. Poprzez nasze działania, organizowanie tego typu eventu, skierowane do konkretnej grupy odbiorców, poprzez zabawę i aktywne spędzenie czasu wśród tylu różnorodnych zagadnień, konkursów, firmy docierają do masowego odbiorcy. Uczestnicy podczas bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami poznają firmy, ich filozofie, markę, logotypy. Podczas eventu angażujemy emocjonalnie cale rodziny do wzięcia udziału w różnych konkursach i grach oraz czynnościach dzięki temu poznają i zaznajamiają się z konkretna firmą, która pozostaje długo w ich pamięci. Nasze zaplanowane zabawy podczas eventu podnoszą świadomość ich marek dzięki temu Państwo jako firma będziecie mieli wymierne korzystności poprzez znaczne podniesienie sprzedaży swoich produktów. Nasz event charakteryzuje się ogromna liczbą uczestników i szerokim zasięgiem. To jedyna taka akacja w Polsce.
Z racji tego, że piknik organizuje Fundacja jesteśmy nastawieni na propagowanie wiedzy i postaw pro zwierzęcych i proekologicznych a także na przekazanie jak największej ilości wiedzy poprzez przygotowywane gdy, konkursy, zabawy.
Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski objął Piknik swoim Honorowym Patronatem, sam mając psy ze schroniska znany jest z tego, że wspiera takie działania.
Jednocześnie zapraszamy na profil Pikniku na facebooku https://www.facebook.com/Rodzinny-Piknik-Zwierzaka-
W załączeniu przesyłam także kilka osobnych zdjęć z poprzednich Pikników oraz linki do filmików na portalu youtube
Obrazek
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13492
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: pucka69 »

Co mam odpisać?
Obrazek
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12500
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: Cynthia »

Najlepiej to zadzwoń do Miłośniczki i Brunki i się zorientuj czy dadzą radę
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13492
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: pucka69 »

Sorki nie bardzo mam jak teraz dzwonić a potem w różne miejsca idę i jak wrócę to będzie za późno na telefony. Jutro i pojutrze - to samo. Napisałam im pw
Obrazek
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12500
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: Cynthia »

To pewno za szybko się nie dowiesz
Awatar użytkownika
Brunka
Posty: 316
Rejestracja: 30 wrz 2013, 21:16
Miejscowość: Ząbkowice Śl./Kraków
Kontakt:

Re: V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: Brunka »

Wiadomości akurat odczytuję.

Ja jestem za, pod warunkiem że się znajdą dodatkowe chociaż 2 osoby do pomocy. Nie wiem czy miŁOŚniczka da radę i czy w ogóle ktoś się zdeklaruje teraz. Ja mam jeszcze komunię w maju, ale nie wiem kiedy dokładnie wypada.

Ktoś jeszcze mógłby wpaść? Do kiedy trzeba dać znać organizatorom?
Ograniczony kontakt na forum, w pilnych sprawach proszę o telefon lub sms.
W domu cztery świnko-dziewczynki, zapraszamy do naszego wątku: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5290
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13492
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: pucka69 »

Miłośniczka nie odebrała jeszcze pw. Nie wiem nic więcej oprócz tego co jest w mailu. Może napisz do nich? - kag@fnik.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Brunka
Posty: 316
Rejestracja: 30 wrz 2013, 21:16
Miejscowość: Ząbkowice Śl./Kraków
Kontakt:

Re: V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: Brunka »

Mail napisany, jak czegoś się dowiem dam znać
Ograniczony kontakt na forum, w pilnych sprawach proszę o telefon lub sms.
W domu cztery świnko-dziewczynki, zapraszamy do naszego wątku: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5290
Awatar użytkownika
Brunka
Posty: 316
Rejestracja: 30 wrz 2013, 21:16
Miejscowość: Ząbkowice Śl./Kraków
Kontakt:

Re: V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: Brunka »

Witam Pani Natalio,
Piknik zaczyna się o 10.00 i trwa do 18.00 w sobotę i niedzielę na Błoniach Krakowskich.
Najlepiej, żeby była Pani samowystarczalna. Zatem namiot, stoły itp. jeśli ma Pani z tym kłopot proszę napisać będziemy się zastanawiać.
Stowarzyszenie powinno oficjalnie się zgłosić, i przesłać mi informacje, zdjęcia itp. na nasz profil facebookowy, który już za kilka dni na nowo wznowi swoją aktywność.
Nie dostałam informację do kiedy trzeba się zgłosić, w związku z tym, że nie jestem "samowystarczalna", na dodatek nie mam samochodu ja temu nie podołam. Są może już jacyś chętni?
Ograniczony kontakt na forum, w pilnych sprawach proszę o telefon lub sms.
W domu cztery świnko-dziewczynki, zapraszamy do naszego wątku: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5290
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13492
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: V Rodzinny Piknik Zwierzaka - Kraków-Błonie - 20-21 maja

Post autor: pucka69 »

A dzwoniłaś do Ani?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy i przedsięwzięcia”