Klatka

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

wilczurka

Re: Klatka

Post autor: wilczurka »

Ja codziennie będe bobki zbierać rano i wieczorem a co tydzień siuśki i całość ;) teraz tylko pytanie gdzie zmieścić klatke 146x76 (drugi bok mogłam pomylić jeśli chodzi o wymiary ;) ) musze wziąć jutro miarke i wymierzyć pewien kąt ;)
Żaneta84

Re: Klatka

Post autor: Żaneta84 »

czekamy na zdjęcia :)
Żaneta84

Re: Klatka

Post autor: Żaneta84 »

Słuchajcie objeździłam u nas wszystko, włącznie z Mrówką :( nie ma polipropylenu kanalikowego :( wszędzie mi wciskali poliwęglan :( za 100zł za płytę :shock:
Gdzie jeszcze są te płyty :( kratki są tylko polipropylenu teraz nie ma no zaraz się zdenerwuję.
Aha i jaka grubośc tego polipropylenu jest najlepsza?
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Klatka

Post autor: Bulletproof »

:shock: Dziwne.. ja nigdzie blisko Mrówki nie mam, więc nawet nie wiem jak tam z asortymentem.. Niektórzy robili z poliwęglanu, ale on o wiele twardszy jest i ciężko go pozginać tak, żeby nie pękł. Co do grubości PP to każdy ma swoje upodobania, niektórzy wolą cieńsze bo łatwiej się gnie, a niektórzy grubsze żeby bardziej stabilny był. Ja mam chyba 3mm bo nie było innego :lol:
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Klatka

Post autor: kimera »

Płyta z polipropylenu jest najelegantsza, ale z braku takiej, kuwetę można zrobić z czegokolwiek, co nie przemaka, nawet z linoleum albo wykładziny podłogowej.
Żaneta84

Re: Klatka

Post autor: Żaneta84 »

No własnie też ze zdjęć wnioskowałam ze polipropylen jest najładniejszy. Ale cóż :( musieliśmy kupić poliwęglan no bo przecież wszystko gotowe a tylko kuwety brakuje :lol:
No i zrobione :) chłpcy już zamieszkali w nowej klatce. W temacie chłopców umieszczę zdjęcia :)
Gusiak

Re: Klatka

Post autor: Gusiak »

Żaneta84 pisze:Słuchajcie objeździłam u nas wszystko, włącznie z Mrówką :( nie ma polipropylenu kanalikowego :( wszędzie mi wciskali poliwęglan :( za 100zł za płytę :shock:
Gdzie jeszcze są te płyty :( kratki są tylko polipropylenu teraz nie ma no zaraz się zdenerwuję.
Aha i jaka grubośc tego polipropylenu jest najlepsza?
Ja kupiłam płytę kanałowa pp w castoramie
Chocolate Monster

Re: Klatka

Post autor: Chocolate Monster »

Ta 100x140?Jaka wuelkośc ci z tego wyszla?
Gusiak

Re: Klatka

Post autor: Gusiak »

Tak jedną 100x140 a druga 70x100?
Chcę zrobić parter 80x120 z pięterkiem 80x35 lub 80x50 wyjdzie w praniu. W Carrefourze koce polarowe 2x2m były po 20 zeta.
Chocolate Monster

Re: Klatka

Post autor: Chocolate Monster »

O jacie,a ja ostatnio w Carrefourze przegrzebywałam koce i inne takie a tych za 20 nie znalazłam:/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”