Klatka

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

Chocolate Monster

Re: Klatka

Post autor: Chocolate Monster »

No w sumie...:|
wilczurka

Re: Klatka

Post autor: wilczurka »

Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Klatka

Post autor: Bulletproof »

Link prowadzi po prostu do Youtube, bez żadnego filmu
wilczurka

Re: Klatka

Post autor: wilczurka »

co?Nie możliwe mi działa :shock: https://m.youtube.com/?reload=7&rdm=2dw ... TIZ7QvfI2Y film nazywa się New Cage Layout jak niedziała to możesz spróbować wpisać ;)
Żaneta84

Re: Klatka

Post autor: Żaneta84 »

Wilczurka czy chodzi o ten film?
https://www.youtube.com/watch?v=aTIZ7QvfI2Y
Wspaniałe mieszkanko... ale ile tam tych świnek jest. Nie zdołałam policzyć :lol:
To chyba dziewczynki są bo podobno chłopców się nie da w takiej ilości połączyć :)
Chocolate Monster

Re: Klatka

Post autor: Chocolate Monster »

Któż to wie,któż to wie ;)
Ale willa wypas :ok:
wilczurka

Re: Klatka

Post autor: wilczurka »

tak o ten :D ach te moje marzenia...Przeklęty metrarz... :redface: i chyba wszystkie bo raczej różowy kocyk nie dla chłopaków :P
Ostatnio zmieniony 12 sty 2017, 21:41 przez wilczurka, łącznie zmieniany 1 raz.
Chocolate Monster

Re: Klatka

Post autor: Chocolate Monster »

Zawsze możesz odstąpić świnkom cały pokój :P A mi się marzY 2mx2,5 m z pięterkiem 1x1,5 :roll:
wilczurka

Re: Klatka

Post autor: wilczurka »

Ja to bym chciała świnki bez klatkowe robiące do kuwety i łażące po całym domu :) ale pewnie więcej bobów było by poza :P mój brat ma taką świnke i traktuje ją jak roślinożernego psa... Ale bardzo żadkie są takie świnki :/ ale zrobie klatke z kratek do cel lęgowych xd dzięki za pomysł :)
Żaneta84

Re: Klatka

Post autor: Żaneta84 »

Wilczurka zawsze trzeba dążyć do doskonałości :) buduj z kratek do cel lęgowych :) też pewnie będzie wspaniała :)

No ja ze swoimi świniaczkami jestem na etapie nauki najmłodszego czystości :) i u mnie mogakorzystać z całego domu. Ok, prawdą jest że dużo bobków, ale z dnia na dzien coraz mniej. No i wiadomo sprzątac trzeba co chwila. Dlatego chusteczki nawilżane ciągle pod ręką (do wycierania siuśków) i odkurzacz akumulatorowy (do odkurzania bobków) i idzie ciałkiem sprawnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”