Czy świnka po 3 latach może zajść w ciążę z "samicą"?

Regulamin forum
Regulamin forum
1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
ODPOWIEDZ
maroxx

Czy świnka po 3 latach może zajść w ciążę z "samicą"?

Post autor: maroxx »

Witam, czy jest możliwe aby świnka zaszła w ciąże w wieku 5 lat? myślałem,ze mam 2 samiczki ,mieszkają ze sobą od 3 lat , gdy jedna z nich nagle bardzo szybko, przytyła, stała się ociężała, choć nie widać oznak choroby czy jakiegoś przygnębienia u niej , pożera sianko i normalnie je. Stało się to w przeciągu kilku dni - tygodnia , jedzenie podaje w podobnych ilościach zawsze i wątpię, żeby nagle tak po prostu przytyła od tego.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2016, 0:28 przez Panna Fiu Fiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tytułu na bardziej zrozumiały. Administrator
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: co to?

Post autor: martuś »

Jeśli świnki mieszkają ze sobą 3 lata i nigdy nie było małych to raczej mało prawdopodobne. Warto wziąć świnkę do specjalisty żeby wykonał badania bo w takim wieku mogły jej urosnąć cysty na jajnikach albo jakiś guz w jamie brzusznej...
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża i wychowywanie młodych”