[WARSZAWA] lek. wet. Magdalena Bralewska, "Medicavet"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[WARSZAWA] lek. wet. Magdalena Bralewska, "Medicavet"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Magdaleny Bralewskiej.

Obecnie przyjmuje (aktual. 29.11.16):
Adres:
Medicavet Przychodnia Weterynaryjna
ul. Bohdanowicza 9
02-127 Warszawa
tel. (22) 403 22 55
kom. +48 531 22 55 33
e-mail: vet@medicavet.pl

Godziny przyjęć:
poniedziałek - piątek 10 - 22
sobota - niedziela 10 - 18

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Magdalena Bralewska, "Medicavet"

Post autor: porcella »

Dr Magda leczy liczne "nasze" świnki. Jej specjalnym pacjentem jest Metaboliczny Marceli Szpak. Staranna, wnikliwa, pamięta o pacjentach i ich problemach. Ma "ucho" do serc!
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
seledynek

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Magdalena Bralewska, "Medicavet"

Post autor: seledynek »

Po tym jak dr Judyta przeniosła się do Trójmiasta zaczęłam chodzić do dr Magdy. Naprawdę byłam zadowolona, fajnie prowadziła moje zwierzaki. Jak trafiałam na zastępczych wetów w Medicavecie to jakoś brakowało mi dr Magdy, pewnie się już do nie przyzwyczaiłam. W każdym razie polecam.
elwen
Posty: 48
Rejestracja: 20 sie 2014, 8:51
Miejscowość: skierniewice
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Magdalena Bralewska, "Medicavet"

Post autor: elwen »

Co prawda nie leczyłam u niej świnek, ale kota wyciągnęła mi z fatalnego stanu po tym jak miejscowi weterynarze odpuścili po 1,5 miesiącu, kiedy stan zwierzaka nieustannie się pogarszał. Wystarczyła zmiana antybiotyku i parę innych zaleceń zamiast zalecanych niezwykle kosztownych i dość ryzykownych dla starego kota badań. Na mnie sprawiła wrażenie znającej się na rzeczy osoby.
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Magdalena Bralewska, "Medicavet"

Post autor: sosnowa »

Dr Bralewska postawiła trafną diagnozę patrząc na krew mojej świnki. Niestety diagnoza nie była optymistyczna. Dzwoniła do mnie o 23 w niedzielę, żeby mi przekazać wyniki z laboratorium i udzielić rad.
Świetnie zna się na problemach dróg moczowych.
Rewelacyjnie pobiera krew i zakłada wenflon.
Jest bardzo wnikliwym i intuicyjnym lekarzem
Marzena

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Magdalena Bralewska, "Medicavet"

Post autor: Marzena »

Doktor Bralewska nie zajmuje się moimi świnkami ale pomagała przy chorobie Tasi, kiedy trzeba było co drugi dzień zajmować się jej raną.
Bardzo fachowo i szybko oczyściła jej ranę. Wydaje mi się dobrym fachowcem. Ja dziękuję za pomoc Tasi.
Ollinek

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Magdalena Bralewska, "Medicavet"

Post autor: Ollinek »

Ja niestety nie mam pozytywnych wspomnień. Przez ponad miesiąc świnka z przewlekłą biegunką dostawała tylko smectę i probiotyk. Żadnych badań krwi, bobków, nic. Pani doktor zaglądała do pyszczka. Na moją prośbę nawet dwukrotnie - ponieważ doczytałam właśnie na tym forum, że biegunka może być objawem problemów z zębami. Zapewniała mnie, że wszystko jest dobrze. Zdrowa świnka. Później tę samą świnkę uratował chyba w ostatniej chwili doktor Kliszcz, bo jak się okazało problemy z zębami były i to masakryczne! Nie miałam również więcej szczęścia z drugą świnką. Kiedy mówiłam, ze bardzo dużo pije, słyszałam, że przecież jest lato i jest ciepło, wiec świnka może więcej pić. Pomimo mojego żądania, nie zostały prosiakowi zrobione badania krwi. Dla porównania podczas pierwszej wizyty z tą świnką w Pulsevecie, po badaniu dr Godlewska podała trzy wstępne diagnozy, twierdząc, że aby je wykluczyć NALEŻY zrobi badanie krwi. Dwie z nich sie potwierdziły. Świnka miała chorą wątrobę i ma cukrzycę. Po lekach na wątrobę i podanych kroplówkach jest już super. Cukrzyce leczymy proszkami i dietą. Okazuje się, że wszystko jest możliwe do zrobienia. Mam jednak wrażenie, ze nie w Medicavecie. Przykro mi, bo polegałam na tej przychodni głównie z powodu opinii na forum. W moim przypadku jednak długotrwałe olewanie problemów zdrowotnych zwierzaków (pomimo, że za każdym razem jechałam do MV ponad 200 kilometrów, tak naprawdę po nic), sprawiło, że z biegiem tygodni i miesięcy ich stan się pogorszył. Pani Bralewska jest bardzo miła i sympatyczna. Ma też taki sposób bycia, który uspokaja zarówno pacjenta, jak i właściciela. W moim przypadku jednak ten spokój okazał się zgubny.
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Magdalena Bralewska, "Medicavet"

Post autor: Jack Daniel's »

Ostatnio nasze świnie zmieniły lekarza prowadzącego z Kasi Kacprzak-Kamińskiej (Kasia zostaje do krojenia), pod opiekę Magdy. Dobra w diagnostyce, zawsze wysłucha tego, co opiekun ma do przekazania (a to ważne, bo my lepiej znamy nasze zwierzaki i jesteśmy z nimi na co dzień). Ponadto można z nią fajnie pogadać o sprawwach dietetycznych i skonsultować własne pomysły żywieniowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”