[WROCŁAW] lek. wet. Dorota Bieniek- Kramek, "Zwierzyniec"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[WROCŁAW] lek. wet. Dorota Bieniek- Kramek, "Zwierzyniec"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Doroty Bieniek- Kramek.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 5.03.17):
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA ZWIERZYNIEC
Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Zwierząt Egzotycznych
ul. Bulwar Ikara 31 B , Wrocław
tel. 71 756 80 40

Wjazd od strony ul.Drzewieckiego pomiędzy miejską biblioteką publiczną filia23 a sklepem Żabka .
Dojazd tramwajami : 10,20,33 plus,31 plus. 3 przystanek Park Zachodni na ul.Lotniczej i kierujemy się obok sklepu Pepco w ul.Drzewieckiego.

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Padulka

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Dorota Bieniek- Kramek, "Zwierzyniec

Post autor: Padulka »

Orientujecie się jakie są ceny wizyt u poszczególnych weterynarzy? Bo u dr Piaseckiego 50 zł, a przyznam, że liczyłam na do 30 zł za samo profilaktyczne badanie.
Dropsio

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Dorota Bieniek- Kramek, "Zwierzyniec

Post autor: Dropsio »

Ogólnie bardzo polecam, jak coś się dzieje to uderzam do niej. Zna się na rzeczy, jest ogarnięta, słucha właściciela, dokładnie ogląda świniaka, odpowiada na wszystkie pytania dokładnie, jak coś się dzieje to też można pisać, odpowie na pewno ;) Jak nie jest czegoś do końca pewna pyta się Piaseckiego, jak dla mnie to na plus.
W Zwierzyńcu była jeszcze u dwóch innych weterynarzy i niestety tylko do niej nie mam większych zastrzeżeń.
Zuzia

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Dorota Bieniek- Kramek, "Zwierzyniec

Post autor: Zuzia »

Także jestem bardzo zadowolona z Pani doktor. Bardzo dokładnie bada zwierzaka i dokładnie tłumaczy na czym polega schorzenie i czemu takie leczenie. Wielki plus, że sama robi USG.
Awatar użytkownika
urszula1108
Posty: 3209
Rejestracja: 16 maja 2014, 18:01
Miejscowość: Nadolice Wlk/Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Dorota Bieniek- Kramek, "Zwierzyniec

Post autor: urszula1108 »

Pani doktor sama ma świnki stąd pewne świńskie zagrania zna z własnego doświadczenia. Zawsze cierpliwie wysłucha i nigdy nie mam wrażenia, że przychodzę "z pierdołą".
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”