Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Regulamin forum
Regulamin forum
1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
margolcia

Re: Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Post autor: margolcia »

niestety nie umiem wkleić zdjęcia do postu, więc należy skopiować link i otworzyć w nowym oknie :(
Żaneta84

Re: Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Post autor: Żaneta84 »

Są przesłodkie :) :buzki:
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Post autor: porcella »

@margolciu, na fotosiku, kiedy otworzysz zdjęcie w opcji "Zarządzaj", to pod nim jest symbol linka i "kody". jak klikniesz, masz mozliwość skopiowania kodów do różnych celów. wybierz opcję "Fora dyskusyjne" i w ramce poniżej pokaże się kod, który kopiujesz i wstawiasz do postu.

I, tak, to bardzo dobra waga maluchów! Niech się dobrze chowają! :ok:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
loriain

Re: Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Post autor: loriain »

Co za slodkie cudaki :love:
margolcia

Re: Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Post autor: margolcia »

przyrost świnek - z 88g do 94g i z 94g do 99g w ciągu 48 godzin. Nie wiem, czy to nie za mały przyrost ale cieszy mnie, że cały czas biegają za mamy cycem i nie chudną :)
Awatar użytkownika
joanna ch
Posty: 5254
Rejestracja: 24 cze 2014, 16:55
Miejscowość: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Post autor: joanna ch »

o matuchno jakie maciupkie :D i krótkie jakie :D piękne :D
Wagowo jak chomik dżungarski z cukrzycą :102:
margolcia

Re: Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Post autor: margolcia »

są króciutkie i przez to bardzo śmieszne. Nie wiem, czy nie są wcześniakami bo mamusia jest u nas równiutko miesiąc. Jak chodzą to wyglądają prawie normalnie ale przy biegu to już bardziej skaczą jak malutkie kangurki. Śmieję się z nich, że składają się z głowy z przednich i tylnych łapek (tułowia brak :lol: )
Zastanawiam się czy mogę je jakoś dokarmiać. Dostawiłam w małej miseczce startą marchewkę trochę płatków owsianych i drobno pokrojonego ogórka ale jak na razie mamusia podjada podczas karmienia :D
Chocolate Monster

Re: Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Post autor: Chocolate Monster »

:love: :love: :love: :love:
lubię

Re: Czy znaczny przyrost masy może świadczyć o ciąży??

Post autor: lubię »

Teraz może nastąpić spadek wagi, nawet do 10g - jest to norma, nie panikować ;) Skoro są żywiołowe, ładnie jedzą, a mama ładnie karmi, to ich nie dokarmiaj. Niech mamusia wcina dużo białkowych (np. płatki grochu, lucerna, płatki owsiane) i wapniowych (znowu lucerna, pokrzywa, pietruszka) rzeczy, i wszyscy będą zdrowi :) Z gotowych karm to Beaphar Care+
jest robiony pod mamy karmiące i maluchy, jest chyba też jakaś mieszanka JR Farmu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża i wychowywanie młodych”