Nie piją wody

Czyli co powinna, a czego nie może jeść świnka morska

Moderator: pastuszek

kiszkor2

Nie piją wody

Post autor: kiszkor2 »

Cześć!

Od niedawna mam 3 świnki(samczyki). Dwie starsze w ogóle nie korzystają z poidełka, najmłodsza pije regularnie. Dodam, że świnki codziennie dostają solidną porcję świeżych warzyw i owoców, oraz 24h dostęp do sianka. Czy ta abstynencja jest normalna?
Alex

Re: Nie piją wody

Post autor: Alex »

Tak, moje swinki dostajac duzo warzyw i owocow tez nie pija tyle wody bo maja ja w owocach i warzywach wiec nie masz co sie martwic ;)
kiszkor2

Re: Nie piją wody

Post autor: kiszkor2 »

Zapomniałem o codziennej porcji zieleniny :) Dzięki! :D
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nie piją wody

Post autor: Bulletproof »

Tylko obserwuj świnki, bo mimo wszystko świnki powinny pić. A miały wcześniej poidło? Może po prostu nie umieją z niego korzystać :idontknow:
kiszkor2

Re: Nie piją wody

Post autor: kiszkor2 »

Nie korzystają nawet z miseczki z wodą :idontknow:
kiszkor2

Re: Nie piją wody

Post autor: kiszkor2 »

Na początku gdy zauważyłem, że nie nie piją wody próbowałem je "zwabić" smakołykiem w okolice poidełka i nic. Wąchają, ale nie piją
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nie piją wody

Post autor: Bulletproof »

To nic nie da, muszą same się nauczyć. Jeśli mają energię i jedzą to jest dobrze. Może piją jak ciebie nie ma?
kiszkor2

Re: Nie piją wody

Post autor: kiszkor2 »

Są żywe i ciekawskie, Brykają i fikają :D nie piły zanim pojawiła się 3 świnka(po około 2 tygodniach), która pije z poidełka. Sprawdzałem nawet robiąc zdjęcia z ilością ml :geek: abstynenci jedni! ;)
loriain

Re: Nie piją wody

Post autor: loriain »

Przykryj czymś pellet, żeby im w łapki nie było twardo. Mata łazienkowa albo drybet ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie”