[BIELSKO-BIAŁA] lek.wet. Marcin Haladyn, "Nadzieja"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[BIELSKO-BIAŁA] lek.wet. Marcin Haladyn, "Nadzieja"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Marcina Haladyna.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 17.11.16):
Bielsko-Biała
ul. Michałowicza 58 A
osiedle Słoneczne

e-mail: nadziejawet@wp.pl

Godziny pracy lecznicy:
pon-pt. 9.00 -20.30
sob. 10.00 -14.00
nd. 9.00-.10.00


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Piorunowa

Re: [BIELSKO-BIALA] lek.wet. Marcin Halladyn

Post autor: Piorunowa »

Ja moge polecic dr.Marcina Halladyna z Bielska-Bialej - weterynarz naprawde rzetelny widac, ze naprawde zna sie na tym co robi :)
Asia909

Re: [BIELSKO-BIAŁA] lek.wet. Marcin Haladyn

Post autor: Asia909 »

Klinikę polecam jako dla psów i kotów. Nie dla gryzoni. Dla mojej poprzedniej świnki (ŚP. Kubuś) jedna wetka zaleciła głodówkę podczas choroby aby przyczynić jelita... skończyło się niestety :swieca:
stokrotka1

Re: [BIELSKO-BIALA] lek.wet. Marcin Halladyn

Post autor: stokrotka1 »

Piorunowa pisze:Ja moge polecic dr.Marcina Halladyna z Bielska-Bialej - weterynarz naprawde rzetelny widac, ze naprawde zna sie na tym co robi :)

Również polecam Lecznicę Nadzieja!!! Lekarze z powołania, oddani zwierzakom, mający wiedzę, m.in. Dr Haladyn doskonały chirurg. Od jakiegoś czasu pracuje tam również Pani Dr Joanna Milkiewicz, mająca specjalizację z gryzoni egzotycznych, a więc świnek morskich, które wprost uwielbia. Pani Dr jest bardzo ciepłym i empatycznym weterynarzem, ma rozległą wiedzę o świnkach i przede wszystkim doświadczenie w leczeniu tych sympatycznych zwierzątek!!! Leczę w Lecznicy Nadzieja 2 moje zwierzaki: kota i świnkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”