Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w (rezerwacja)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7489
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w /już w DS

Post autor: dortezka »

derwuś.. musisz jeszcze nad TŻem popracować.. Bierz ze mnie przykład :laugh: Mój też odkrył w sobie alergię i mi wciska kity, że to na pewno siano! Skończyło się na tym, że on tam sobie coś łyka :szczerbaty: A Pipole są i zajadają przepyszne pachnące sianko 8-)
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w (rezerwacja)

Post autor: derwuś »

Wyszło , że ma alergie na jakieś zarodniki grzybów , które fruwają w powietrzu :szczerbaty: wyczytałam w necie :) ale tak czy siak nie zgadza się na 4 świnkę :glowawmur: ale u Ikuko będzie miał 2 dziewuchy do dyspozycji i nie będzie się musiał nimi dzielić , taki rodzynek z niego będzie :love:
Obrazek
Ikuko

Re: Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w (rezerwacja)

Post autor: Ikuko »

Dziewczyny już czekają ;) Albo raczej Hime czeka na kogoś bardziej żywiołowego niż jej starszawa współlokatorka, która z klatki nie chce wychodzić :lol: Choć może Lucuś i moją emerytkę rozrusza :)
Derwuś nie martw się, TŻci już tak mają. Jak swojemu powiedziałam, że chyba sprawię sobie trzecią świnkę, zapytał "Po co ci trzecia, przecież masz już dwie". Ale nie miał już argumentu na moją odpowiedź "Po to mi trzecia, żeby nie mieć tylko dwóch".
Choć z drugiej strony dobrze, że ktoś mnie hamuje, bo bym już w domu miała małe zoo :D
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w (rezerwacja)

Post autor: derwuś »

Lucuś jest bardzo żywym świnkiem , mimo choroby popcornuje w klatce . Nie wiem skąd on bierze tyle energii . Walczy maluszek :love:
Obrazek
Ikuko

Re: Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w (rezerwacja)

Post autor: Ikuko »

Lucuś się chyba już z moimi dziewczynami dogadał, bo od kilku godzin siedzą razem w klatce i nie ma żadnego stukania zębów :D Jedynie jego koleżanka jest trochę zdezorientowana, bo jej zajął domek. Co chwila tam zagląda i jakby się zastanawiała co takiego małego i czarnego siedzi w jej kryjówce :lol:
odeta89

Re: Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w (rezerwacja)

Post autor: odeta89 »

Ikuko pisze:Derwuś nie martw się, TŻci już tak mają. Jak swojemu powiedziałam, że chyba sprawię sobie trzecią świnkę, zapytał "Po co ci trzecia, przecież masz już dwie". Ale nie miał już argumentu na moją odpowiedź "Po to mi trzecia, żeby nie mieć tylko dwóch".
Tak samo odpowiem mojemu TŻ :D

Lucusia-czarnusia gratuluję :102:
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w (rezerwacja)

Post autor: derwuś »

:yahoo: :yahoo: :yahoo: Ikuko tylko pamiętaj , że on reaguje na swoje imię :buzki: ucałuj go ode mnie i przekaż pozdrowienia od Derwanka :buzki:
Obrazek
Ikuko

Re: Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w (rezerwacja)

Post autor: Ikuko »

Pozdrowienia przekazane, wit. C podana i teraz mały siedzi mi na kolankach i wcina świeżego mlecza :D Dobrze, że się chowa na razie w domku, bo babcia jeszcze nie jest świadoma jego obecności w mieszkaniu :lol: Im później się zorientuje tym lepiej ;)
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Lucuś -aniołek w skórze diabełka -W-w (rezerwacja)

Post autor: derwuś »

Aaaaaaaaaaa to taki numer :) jak babcia zapyta a co to (wskazując na Lucka) , pamiętaj , masz powiedzieć : ale gdzie , co ? No to czarne !!! Babciu przecież tu nic nie ma :laugh: :buzki: Daj jakieś zdjęcie :pray:

Ala , umowa adopcyjna będzie u mnie w pracy :) jak będziesz to wpadnij po drodze i przy okazji weź transporterek :buzki:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”