[GDYNIA] Lek. wet. Judyta Bartoszuk-Garczyńska, "Morska"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[GDYNIA] Lek. wet. Judyta Bartoszuk-Garczyńska, "Morska"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Judyty Bartoszuk Garczyńskiej.

Obecnie przyjmuje (akt. 23.11.16):
Przychodnia Wet. "Morska"
Ul. Jacka Kaczmarskiego 1/2
81-230 Gdynia

Dane kontaktowe:
tel. 587108192
tel. kom. 501562763
tel. kom. 609736500


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.

silje pisze:Z przyjemnością donoszę, że Gdynia wzbogaciła się właśnie o świetnego specjalistę gryzoniowego- lek. wet Judytę Bartoszuk- Garczyńską :)
Dr jeszcze do niedawna pracowała w znanym wszystkim Medicavecie w Warszawie.

Jeszcze nie wiem, jaki zakres usług oferuje dr Judyta w swoim gabinecie, ale na pewno jest bardzo dobrym specjalistą- pełnym empatii i zaangażowania w leczenie zwierzaków, z dużym doświadczeniem w leczeniu gryzoni- nasze świnki będą w dobrych rękach.
Posty z wątku Pani Doktor, kiedy pracowała jeszcze w stolicy :) :
Sambojka pisze:Zaufana wetka, mimo dosyć młodego wieku jest bardzo fachowa, wie o czym mówi, odpowiada na pytania i wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo dobra chirurg, zaangażowana w leczenie często kontaktująca się nawet grubo po godzinach żeby upewnić sie czy ze zwierzakiem wszystko ok
sosnowa pisze:Dr Judyta to fantastyczny lekarz, podoba mi się jej podejście do pacjenta i opiekuna pacjenta. Polecam!
Fionka2014 pisze:Również polecam Panią Judytę :)
Dziś byłam u niej z dziewczynami na pierwszej wizycie świnki dokładnie skontrolowane a wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze :)
infrared

Re: [Gdynia] Lek. wet. Judyta Bartoszuk-Garczyńska

Post autor: infrared »

To jeszcze raz napiszę o dr Judycie, bo w krótkiej historii jej lecznicy już chyba jesteśmy stałymi pacjentami.
W związku z wypadkiem prosiaka wczoraj dzwoniliśmy do niej, czy dałaby radę obejrzeć Tazosa- o 22 czekała na nas w klinice razem z mężem. Ogromne serce dla zwierząt, widać, że wie, co robi - i duża empatia dla spanikowanych opiekunów.
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1744
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: [Gdynia] Lek. wet. Judyta Bartoszuk-Garczyńska

Post autor: Ewa i Michał »

Porwierdzam dobrą opinię o Pani Doktor :) od kwietnia męczyliśmy się- a właściwie to nasz Batmanek się męczył, z brzydkimi kupkami. Po wizycie u innych weterynarzy, które to nie przyniosły żadnych konkretnych skutków, w końcu na początku tygodnia wybraliśmy się do Pani Judyty. Bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy, obejrzała Batmana "wzdłuż i wszerz", wzięła materiał do badań. Diagnoza tego samego dnia :) mianowicie- drożdżaki, wzmożona ilość. Obecnie leczymy się 6. dzień i zdecydowanie widać poprawę :) zdecydowanie polecam! :)
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
ninka

Re: [GDYNIA] Lek. wet. Judyta Bartoszuk-Garczyńska, "Morska"

Post autor: ninka »

P. Doktor Judyta wykonywała sterylizację u mojej świnki. Prosiaczek wrócił do mnie w stanie jakby w ogóle nie przeszedł żadnej operacji, pięknie zszyta rana, świnka w sumie od razu jadła, chodziła.
Niestety malutkiej już ze mną nie ma, jednak Pani Doktor zawsze była pod telefonem dostępna gdy miałam jakieś pytania lub oddzwaniała, przyjmowała nas nawet bez umówionej wizyty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”