Jaka to płeć

Regulamin forum
Regulamin forum
1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
Awatar użytkownika
Pulpecja
Moderator globalny
Posty: 1172
Rejestracja: 23 lip 2013, 9:23
Miejscowość: Łódź
Kontakt:

Re: Jaka to płeć

Post autor: Pulpecja »

Jaka to płeć?
Obrazek
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jaka to płeć

Post autor: kimera »

Moim zdaniem to samica.
Anulka1602

Re: Jaka to płeć

Post autor: Anulka1602 »

Mi też wygląda na dziewczynkę ale niech ktoś jeszcze rzuci okiem :lol:
Hekatexs

Re: Jaka to płeć

Post autor: Hekatexs »

Moim zdaniem też samiczka :102:
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7848
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Jaka to płeć

Post autor: silje »

Samiczka.
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 9 w DT
boe22

Re: Jaka to płeć

Post autor: boe22 »

Samiczka jak na moje.
ewaa.krol

Re: Jaka to płeć

Post autor: ewaa.krol »

Witam niedawno przygarnelam swinke a w niedziele urodzila mlode :( Jak dorosna chce je zabrac do weta, ale chcialabym juz teraz zaplanowac co zrobic (kastracja, sterylizacja) obejrzalam wszystkie filmiki na necie ale nie czaje tej roznicy. Jak dodam fotki pomożecie? Nie jest za szybko? Jestem wściekła na poprzedniego właściciela bo jestem przeciwnikiem rozmnazania bezcelowego i chcę tego uniknąć na przyszłość, więc nie będę się bawić w zgadywanie
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Jaka to płeć

Post autor: martuś »

Oczywiście, że możesz wrzucić zdjęcia ;) Nie zawsze uda się ustalić na tej podstawie płeć ale bardzo często od razu widać :102:
Każdy zabieg jest dość ryzykowny więc jeśli na cokolwiek byś się zdecydowała to tylko u weta ze specjalizacją w leczeniu zwierząt egzotycznych. Kastracja samca jest technicznie prostszym zabiegiem ale i tak maluch musi podrosnąć (jeśli dobrze pamiętam to musi mieć ok pół roku). W przypadku takiej "niespodzianki" najlepszym rozwiązaniem jest zostawienie samiczki (lub wszystkich dziewczyn) a chłopakom albo zorganizować klatkę w innym pokoju tak żeby ani nie czuli ani nie słyszeli dziewczyn lub znalezienie im nowego domu.
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża i wychowywanie młodych”