inna świnka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pulpecja
Moderator globalny
Posty: 1172
Rejestracja: 23 lip 2013, 9:23
Miejscowość: Łódź
Kontakt:

inna świnka

Post autor: Pulpecja »

W Łodzi jest do adopcji świnka angielska.
Szczegóły:
http://olx.pl/oferta/swinka-pepa-CID103-IDfm5JX.html
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: inna świnka

Post autor: sosnowa »

Jaka kapitalna. Szkoda, że się do bloku raczej nie kwalifikuje :lol:
Alex

Re: inna świnka

Post autor: Alex »

Kiedys w telewizji bylo ze facet trzymal taka w bloku i wychodzil z nia jak z psem na spacer :lol:
piju

Re: inna świnka

Post autor: piju »

Alex pisze:Kiedys w telewizji bylo ze facet trzymal taka w bloku i wychodzil z nia jak z psem na spacer :lol:
Ten facet cały czas tak robi, jeździ nawet autobusem z prosiakiem :P Prosiak ma swoją stronę na fb chyba świnka Lily z tego co pamiętam :)
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: inna świnka

Post autor: Bulletproof »

U nas w Gdańsku jest taka, tylko że różowiutka :D Pani z nią na szelkach chodzi normalnie po ulicy, na spacery jak z pieskiem, fajny widok nawet, ale jednak- jak to musi cuchnąć w domu :lol:
Alex

Re: inna świnka

Post autor: Alex »

Bulletproof pisze:U nas w Gdańsku jest taka, tylko że różowiutka :D Pani z nią na szelkach chodzi normalnie po ulicy, na spacery jak z pieskiem, fajny widok nawet, ale jednak- jak to musi cuchnąć w domu :lol:
Mysle ze sa sposoby ze nie cuchnie bo np ludzie w domu trzymaja skunksy (kilka nawet bylo do sprzedania na olx) a skunksy tez jednak smierdza. Zreszta na swoj sposob kazdy zwkpierzak smierdzi tylko trzeba niec sposoby zeby tego smrodka w domu bylo jak najmniej :)
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: inna świnka

Post autor: kimera »

Zwierzęta same rzadko śmierdzą. Świnie są bardzo czyste i lubią się myć. Cuchnące są ich kupy, jak ludzkie, dlatego trzeba szybko czyścić ich kuwetę.
Domowe skunksy są pozbawiane operacyjnie gruczołu, z którego wytryskują śmierdzącą substancję. Skunks nie śmierdzi bardziej niż pies, bo skunksiego smrodku używa tylko do obrony, a właściwie do atakowania tych, którzy chcą go skrzywdzić.
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: inna świnka

Post autor: Bulletproof »

kimera pisze: Domowe skunksy są pozbawiane operacyjnie gruczołu, z którego wytryskują śmierdzącą substancję. Skunks nie śmierdzi bardziej niż pies, bo skunksiego smrodku używa tylko do obrony, a właściwie do atakowania tych, którzy chcą go skrzywdzić.
Chciałam dokładnie to samo o skunksach napisać ;) Miziałam już parę razy taką świnkę i wiem, jak sama jej skóra ma całkiem mocny zapaszek.. To chyba nie dla mnie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Do Adopcji”