Skąd mamy świnki?

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
piju

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: piju »

Moj pierwszy synus Pyrdus byl ze sklepu zoologicznego. Nic wtedy nie wiedzialam o swinkach, dopiero sie wszystkiego nauczylam, doczytalam. Pozniej pojawil sie Tofik adoptowany z spsm, a gdy Pyrdus odszedl za teczowy most, przygarnelam Abrahamka :love:
PiDzi
Posty: 159
Rejestracja: 25 sie 2016, 19:04
Miejscowość: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: PiDzi »

Moje świnki są ze Stowarzyszenia. Dzięki Wam mam najładniejsze (pewnie się ktoś oburzy) świneczki, tzn. miałem, bo Feniks odszedł za TM. Ale dzięki Wam! Odwalacie kawał doskonałej roboty.
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: porcella »

Szeryf (1993-2000) był ze sklepu. Ibiza (2000-2004) z giełdy w Łazienkach. Tosiek z Kakadu (2005- żył trzy miesiące...). Gryzmoł (2005-2009) z Kakadu, ale do mnie trafił z akademika. Pontus (2008-2015) od Elurina, Tola (2009-2014) z Bystrej, Jantar (?-2015) od silje/Elurina... Teraz juz mam same tymczasy. Na razie ;-)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: Dzima »

No ten Szeryf to ci naprawdę dłuuuugo żył :lol:

Szkatuła (ur 2011) zoolog, Chelsea (2010-2013) z Hanaville na emeryturę hodowlaną, Żyleta (imię hod.Wilma ur 2014) z Hanaville, Azula (ur 2014) adoptowana SPŚM, Chimera (ur 2016) adoptowana SPŚM
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: porcella »

@Dzima, heh poprawiłam. 8-) Szkatuła też niczego ;-)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
JolaA

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: JolaA »

Franio - zoolog
Normanek - SPŚM
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: kimera »

Bobcio/Bobczysław z zoologa, Pusio z ogłoszenia na allegro, Kudłaty Amant od Derwuś z Wrocławia, Kurczak od kogoś z forum, niechciane maleństwo, Ututek podrzucony do sklepu Kakadu, Gruby Tunio oddany jako tymczas, został na stałe, Tankred i Boemund, podrzutki z ulicy, przyjechali z Warszawy, adoptowani za pośrednictwem SPSM.
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: Chryzantem »

Tania kupiona od znajomego-hodowcy (bylam wtedy z jego bratem, spodobaly mi sie swinki i w wakacje uzbieralam kase na Taniusze)
Andzia adoptowana z SPSM (kupiona/odebrana? z aukcji na jedzenie dla weza, razem z dwoma innymi, adoptowana nie do konca "zgodnie z prawem SPSM")
Zosia adoptowana (córka jednej z dwoch swinek odebranych razem z Andzia, przy jej adopcji zobowiazalam sie wziac dla niej towarzyszke, urodzily sie male i wybralam małego zbója nazwanego przeze mnie Zosią)
i Stefanka adoptowana (jako kolezanka dla Zosi po smierci Andziuli, adoptowana od Beatrycze :102: )
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
Yvon

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: Yvon »

Dwie świnki polaboratoryjne / białaski /adoptowane za pośrednictwem SPŚM i trzy prosiaczki / skinny / z hodowli. Trudno było połączyć prosiaczki, ale już od dość dawna tworzą jedno zgodne stadko.
JolaA

Re: Skąd mamy świnki?

Post autor: JolaA »

kimera pisze:Bobcio/Bobczysław
To imię mnie rozczula :D ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”