[SZCZECIN] lek. wet. Krzysztof Czyż, "Vetmedic"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

[SZCZECIN] lek. wet. Krzysztof Czyż, "Vetmedic"

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Krzysztofa Czyża.

Obecnie przyjmuje (akt. 28.07.16):
Adres:
Gabinet weterynaryjny VETMEDIC
Ul. Przyjaciół Żołnierza 80a
71-670 Szczecin

Kontakt:
Tel/Fax: (91) 82-94-627
Adres e-mail: vetmedic@vetmedic.szczecin.pl

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Obrazek
Sensibles

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Krzysztof Czyż

Post autor: Sensibles »

Pan Krzysztof robił zabieg mojej śwince już dwukrotnie, wszystko przebiegło bez zarzutu, prosiak ładnie się wybudził za każdym razem i stawał na nogi, i zabiegi w 100% trafne, tzn. usuwające przyczynę choroby mojej świnki. Poza tym doktor bardzo kontaktowy, przyjazny, przy jakichkolwiek wątpliwościach wyjaśnia wszystko. Polecam! :)
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Krzysztof Czyż

Post autor: martuś »

Do dr Krzysztofa trafiłam pierwszy raz z Nutką 4,5 roku temu z podejrzeniem problemów z zębami. Jak się później okazało to nie zęby były problemem tylko rana na języku. Dr rewelacyjnie zajmował się wtedy Nutką, która musiała zostać w szpitaliku pod obserwacją w związku z całkowitą niechęcią do jedzenia i biegunką.
W zeszłym tygodniu również odwiedziliśmy z Nutką dr Czyża ze względu na małą ostrogę i rankę na policzku. Wszystko ładnie spiłowane, wyczyszczone, okazało się też, że jeden ząb ma krótszy i nazbierały się wokół niego włosy. Świnka pomimo skończonych 5 lat rewelacyjnie zniosła znieczulenie (narkoza wziewna).
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
KzP

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Krzysztof Czyż

Post autor: KzP »

Na mnie dr Krzysztof Czyż również wywarł pozytywne wrażenie, gdy ponad rok temu trafiłem do niego na niedzielny dyżur ze świnką z problemami trawiennymi. Na dalsze leczenie odesłał nas już później do dr Sulimy, która z powodzeniem kontynuowała to, co zaczął dr Czyż :).
Sensibles

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Krzysztof Czyż, "Vetmedic"

Post autor: Sensibles »

Cytuję posta z wątku o dr Sulimie, ponieważ tak samo dotyczy dr Sulimy, jak i dr Czyża (oboje z Vetmedic) i pomyślałam, że może ktoś nie zajrzy do wątku o pani Kasi, a zajrzy tu, więc może i tu przyda się moja opinia.
Sensibles pisze:Już raz pisałam posta w tym wątku, ale czuję, że powinnam zrobić to jeszcze raz - ogromnie polecam dr Sulimę, za wszystko, co zrobiła dla mojego prosiaka, który jest wiecznym chorowitkiem i nie minie pół roku od jednej choroby, to już się wplącze w następne problemy. U niego ciągle z układem pokarmowym i genetycznie odrastającą ostrogą w pyszczku, ale też nie zawsze ta ostroga jest problemem - czasem po prostu jakaś inna infekcja i przestaje jeść. Nawet jeśli antybiotyki nie pomagają, to dr Sulima znajduje inne powody i sypie innym rozwiązaniem, zawsze trafnym. Jednocześnie chciałabym polecić dr Czyża, który współzajmuje się Fuńkiem - już go zna i jak przychodzę, to wzywa go po imieniu, dość częsty pacjent i upierdliwa pańcia, która zawsze chce wiedzieć wszystko jak najlepiej i pyta o każdy szczegół, więc trudno nie zapamiętać :lol:
Jeszcze raz naprawdę gorąco polecam, jak problem z prosiakiem, to tylko do Vetmedic! Czy to dr Sulima, czy pan dr Czyż, na pewno zajmą się świnką najlepiej, jak to możliwe.

PS. Godny polecenia również dlatego, że nie boją się zrobić śwince np RTG, to znaczy nie szczedzą tego i jeśli potrzebne do diagnozy to zrobią, a nie tak jak w poprzednich gabinetach, które odwiedzałam - RTG to jakaś abstrakcja, jest ale nigdy żaden zwierzak przebywający w danej lecznicy go nie zobaczył... także diagnostyka również na plus, bo wiadomo, że czasem jest konieczne własnie zdjęcie, także bez obaw, jeśli trzeba, to w Vetmedic wykonają.
Czuję, że ten post jest trochę bez ładu i składu, ale jestem tak zachwycona, że chcę powiedzieć milion rzeczy naraz :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodniopomorskie”