[Kraków] lek. wet. Karolina Ptak, "Vetika"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[Kraków] lek. wet. Karolina Ptak, "Vetika"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Karoliny Ptak.

Obecnie przyjmuje w (aktualizacja 22.11.16):
Weterynarz Kraków Płaszów - Karolina Ptak
Specjalizacja: Ptaki, Zwierzęta egzotyczne
ul. Lipska 49, 30-721 Kraków

Kontakt:
511 195 708
przychodnia@vetika.com.pl


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
cozamara

Re: [Kraków] lek. wet. Karolina Ptak, "Vetika"

Post autor: cozamara »

Gorąco polecam "Vetikę" ! Nie tylko Pani Karolina, ale cały personel jest bardzo zaangażowany w pomoc naszym pupilom. Ośrodek bardzo dobrze wyposażony. Posiada RTG, USG i aparaturę do wziewnej anestezji. Na miejscu można kupić paszę, sianko, karmę ratunkową itp. Sama diagnostyka na najwyższym poziomie. W czasie wizyt zadawałem dziesiątki pytań, na wszystkie otrzymałem rzetelną odpowiedź. Jeśli zachodzi konieczność, zwierzak zostaje w szpitalu na obserwacji, oczywiście kosztuje to nieco więcej, ale czego się nie robi dla ulubieńca. Co prawda świniaka nie udało się uratować, ale walczyliśmy długo i zawzięcie. Panie z przychodni telefonowały do mnie z informacją o stanie świnki. Szkoda, że do Vetiki trafiliśmy po prostu za późno... Jeszcze raz goraco polecam Panią Karolinę i jej ośrodek.
cobayashi

Re: [Kraków] lek. wet. Karolina Ptak, "Vetika"

Post autor: cobayashi »

Ja też polecam Vetikę. Moimi świnkami oprócz pani Karoliny Ptak zajmowała się też pani Marzena Brzezińska. Bardzo miłe podejście, cierpliwość i delikatność w stosunku do zwierzaków. Panie pamiętały mojego świnka z imienia nawet pół roku po ostatniej wizycie! A nie narzekają tam na brak pacjentów.
Trzeba umawiać się na godzinę, ale w razie nagłych wypadków nie każą czekać. A przynajmniej nas przyjęto z miejsca, mimo braku umówionej godziny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”