Maja - kolejna ofiara sklepu zoologicznego

Regulamin forum
Regulamin forum
1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Maja - kolejna ofiara sklepu zoologicznego

Post autor: Lilith88 »

Wydaje mi się że dziewczyna nie chce źle i warto poprostu odesłać ją do procedur adopcyjnych, bo widać nie wie jak to wygląda. Samczyka oddać do adopcji i zgłosić chęć adopcji samiczki to nie takie trudne i może uda się szybko jak się znajdzie osoba w pobliżu do przeprowadzenia wizyty :)
MiMiMiM

Re: Maja - kolejna ofiara sklepu zoologicznego

Post autor: MiMiMiM »

MiMiMiM pisze:Przecież ktoś kto weźmie młodego do przekazania do adopcji może jednocześnie mieć dziewczynkę do adopcji. Zależy mi na czasie bo synek niesamowicie przeżywa konieczność oddania maluszków.
Oczywiście że nie chce nic " pod ladą" przecież celowo nie używam słów wymiana tylko adopcja. Znam procedury bo przecież Majce chciałam adoptować koleżankę Emilkę ale okazało się że Maja w ciąży więc wszystko stanęło. Miałam nadzieję że urodzi się córka i zostaną razem. Przez dłuższy czas byłam przekonana że mam chopaka i dziewczynkę i zorganizowałam dobry dom dla samczyka. Jest jednak dwoch chłopców. Musiałam na szybko dokupić klatkę i ich rozdzialić.
Teraz mi dziecko chodzi i popłakuje bo trzeba oddać oba maluszki( nie mam możliwości ich zatrzymania). Codziennie przed wyjściem do szkoły muszę mu przyżekać że jak wróci to będą wszystkie 3 świnki. Więc proszę mi się nie dziwić że szukam rozwiązania które pozwoli na zminimalizowanie rozpaczy dziecka ale i będzie dobre dla zwierząt.
Przecież są tu osoby z mojej okolicy np Bielska które mają świnki do adoptowania i przy jednej wizycie przedadopcyjnej można załatwić wizytę, zostawić dziewczynkę i zabrać chłopca.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2016, 17:15 przez MiMiMiM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Maja - kolejna ofiara sklepu zoologicznego

Post autor: Cynthia »

No ja jestem spod Bielska, tylko z drugiej strony, a parę osób z Bielska też się znajdzie. Czyli ok - umowa przekazania małego, i właściwie można go dać do adopcji online. Co Ty na to?
MiMiMiM

Re: Maja - kolejna ofiara sklepu zoologicznego

Post autor: MiMiMiM »

Ja mieszkam koło Żor i chętnie przekaże maluszka do adopcji jednak nie może to nastąpić zanim nie będzie koleżanki dla Maji. Obiecałam to dzieciom.
.
.
.
.
EDIT 17.03.2016
Obaj chłopcy mają swój nowy dom :yahoo: . Poszli razem. :jupi:. Miał iść jeden ale jak nowi duzi zobaczyli jak fajnie razem się bawią itd to biorą oba. :peace:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża i wychowywanie młodych”