Podziel się z nami swoimi myślami!

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Anulka1602

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: Anulka1602 »

JolaA pocieszę cię-nie jesteś jedyna. Mam świnki od września zeszłego roku i nie wiem jak mogłam wcześniej bez nich żyć. Mąż się śmieje że prośki są dla mnie ważniejsze od niego,że je rozpieszczam i ciągle miziam a jego nie ma kto podrapkać po plecach :laugh: no ale co ja poradzę że mój mąż nie jest tak kudłaty i słodki jak moje małe rozczochrańce :idontknow: i tak,tak-mam na ich punkcie bzika,wiem że za dużo im kupuję,że na nie chucham i dmucham ale chce by miały wszystko i by były zdrowe i szczęśliwe bo moje prośki to przede wszystkim członki rodziny i kocham je całym serduchem.
JolaA

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: JolaA »

Anulka1602 pisze:JolaA pocieszę cię-nie jesteś jedyna. Mam świnki od września zeszłego roku i nie wiem jak mogłam wcześniej bez nich żyć. Mąż się śmieje że prośki są dla mnie ważniejsze od niego,że je rozpieszczam i ciągle miziam a jego nie ma kto podrapkać po plecach :laugh: no ale co ja poradzę że mój mąż nie jest tak kudłaty i słodki jak moje małe rozczochrańce :idontknow: i tak,tak-mam na ich punkcie bzika,wiem że za dużo im kupuję,że na nie chucham i dmucham ale chce by miały wszystko i by były zdrowe i szczęśliwe bo moje prośki to przede wszystkim członki rodziny i kocham je całym serduchem.
No, cieszę się że nie tylko ja tam mam.
I mój mąż też narzeka, że świnki i mopsik są długo przed nim w rozpieszczaniu :laugh:
Anulka1602

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: Anulka1602 »

Ja niechcący w piątek załamałam męża,otóż sobotę miał mieć wolną więc wieczorem gdy synek wcześniej poszedł spać to mąż zrobił kolację i wymyślił żeby zrobić romantyczny wieczór i wszystko było by super gdyby nie fakt że ja po pół godziny siedzenia przy lampce wina zatęskniłam za kudłaczami i gdy mąż wyszedł na chwilę do pokoju by zajrzeć do dziecka ja wzięłam kudłacze na kolana i gdy mąż przyszedł to ręce mu opadły i od razu pytał co te futra robią na moich kolanach :laugh: i że chciał spędzić wieczór ze mną a nie z rozczochrańcami :laugh:
JolaA

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: JolaA »

Anulka1602 pisze:Ja niechcący w piątek załamałam męża,otóż sobotę miał mieć wolną więc wieczorem gdy synek wcześniej poszedł spać to mąż zrobił kolację i wymyślił żeby zrobić romantyczny wieczór i wszystko było by super gdyby nie fakt że ja po pół godziny siedzenia przy lampce wina zatęskniłam za kudłaczami i gdy mąż wyszedł na chwilę do pokoju by zajrzeć do dziecka ja wzięłam kudłacze na kolana i gdy mąż przyszedł to ręce mu opadły i od razu pytał co te futra robią na moich kolanach :laugh: i że chciał spędzić wieczór ze mną a nie z rozczochrańcami :laugh:
Jakbym była u siebie :D :D :D
Anulka1602

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: Anulka1602 »

Ostatnio biedak tak się nad sobą użalał że aż zrobiło mi się go żal i to tak bardzo że pół godziny z niego rehotałam :rotfl: :rotfl: :rotfl: po czym dodałam na pocieszenie że ma szczęście że mamy małe mieszkanie bo mielibyśmy cały pokój wieprzowinek a tak mamy tylko 3 :laugh:
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: Jack Daniel's »

Zastanawiam się, czy nie załatwić kontroli jakichś wrocławskiej Ekostraży...
Anulka1602

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: Anulka1602 »

Super pomysł
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: lunorek »

Popieram. To banda oszołomów z tego co zauważyłam i nic do tych ludzi nie dociera, żadne rzeczowe argumenty.
sziwi

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: sziwi »

jak najbardziej popieram ... super pomysł
Ewa.D

Re: Podziel się z nami swoimi myślami!

Post autor: Ewa.D »

jak najbardziej przyda im sie kontrola ....nic do nich nie dociera ...uważają miłośników świnek za heretyków... :cry:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”