Samiec czy samiczka : )

Regulamin forum
Regulamin forum
1. Przed utworzeniem nowego tematu sprawdź przy pomocy wyszukiwarki czy temat był już poruszany na forum - jeśli temat już istnieje postaraj się kontynuować wątek
2. Określ rzeczowo tytuł nowego wątku - tematy w stylu: "Pomocy !!!", "Mam problem ..." utrudniają innym użytkownikom korzystanie z forum
3. Do bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami używaj skrzynki prywatnych wiadomości, ewentualnie shotbox'a.
lenka

Samiec czy samiczka : )

Post autor: lenka »

Hej :)! Pomóżcie mi rozróżnić czy te dwa urocze prosiaczki to chłopaki czy laski ; )
Mam już swoje podejrzenia, ale nie będę mówiła żeby nie sugerować : p Świnki mają dwa tygodnie i dwa dni, ale ja nie chce kolejnej niespodzianki i juz chciałabym byc na 100% pewna : )
Zdjęcia pierwszej świnki:
Obrazek
Obrazek

Zdjęcia drugiej świnki (ona jest tu większą niewiadomą :) )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Samiec czy samiczka : )

Post autor: kimera »

Masz dwie dziewczynki.
Raftylka

Re: Samiec czy samiczka : )

Post autor: Raftylka »

Wg mnie tez dwie dziewczyny, a swoja droga sa przepiękne!
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Samiec czy samiczka : )

Post autor: Cynthia »

Tylko chyba bardzo małe :think:
Raftylka

Re: Samiec czy samiczka : )

Post autor: Raftylka »

No ja to zrozumialam ze te Male to niespodzianki z kupionej/ wziętej świnki..
lenka

Re: Samiec czy samiczka : )

Post autor: lenka »

Dziękuję za upewnienie :)!

Świnkę kupili mi rodzice(niestety z zoologa) w prezencie z bonusem. Oczywiście nie popieram rozmnażania a ta ciąża była dla mnie wielkim szokiem :)
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Samiec czy samiczka : )

Post autor: martuś »

Jak dla mnie też dwie panny.

PS skoro tak się ułożyło to maluchy zostają z Wami i mamusią? :102: Prosiaczki byłyby szczęśliwe bo nie musiałyby przeżywać stresu związanego z rozdzieleniem i zmianą miejsca :102:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
lenka

Re: Samiec czy samiczka : )

Post autor: lenka »

Jednego prosiaczka zostawiam a drugiego oddam w dobre rączki jak osiągnie więcej niż miesiąc : )
Skoro dwie laski to nic na siłę, będę szukać aż znajdę odpowiednią osobę, bo świnki są dla mnie bardzo ważne i jak pomyślę, że muszę jednego oddać to aż płakać mi się chce. Mam klatkę 120+ dwa razy taki wybieg 24/7, ale mieszkam w kawalerce z chłopakiem i myślę, że 4 świnki to juz byłoby sporo : ) I tak oddałam im 1/3 naszego pokoju...dobrze, że mam ugodowego chłopaka i akceptuje moje wariacje XD
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Samiec czy samiczka : )

Post autor: martuś »

Przy takiej klatce i tak dużym stałym wybiegu na pewno świneczki się zmieszczą :102: Jedna więcej nie zrobi różnicy a pomyśl jak malutka będzie tęskniła :( Ja nie umiałabym wybrać z dwóch jedną która miałaby zostać :idontknow:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
lenka

Re: Samiec czy samiczka : )

Post autor: lenka »

Okej. Jestem bardzo przewrażliwiona i ostatni raz się zapytam o płeć moich prosiów : ) Wszyscy mówią, że to laski, ale chciałabym mieć jednak tą pewność pewność. Teraz zdjęcia kiedy to świnki mają 3tyg : )
Beza:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mikro
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża i wychowywanie młodych”